Bój to jest mój ostatni
Jestem buntownikiem.
Rebeliantem.
Reliktem dawnych czasów.
Walczę w głowie.
Codziennie.
O ten kwiat piękny.
Nie dam go zdeptać.
Nikomu.
Krwią i blizną zdobyty.
Nie dam sztandaru wyprowadzić.
Nigdy.
Bój to jest mój ostatni.
https://youtu.be/_3sKDK9R7kI
Komentarze (5)
"Walczę w głowie."
Właśnie, samo sedno, ech, ci dzisiejsi bojownicy ?
Bunt nie jest dzisiaj w cenie. Ludzie buntują sie w głowach. Wolą nie wychodzić przed szereg.
Drohobysz
Na wszystko przychodzi czas ?
Szpilka Nie dzisiejsze pokolenie. Są zaślepieni błyskotkami i paciorkami.
Drohobysz
Dojrzeją, trzeba im dać troszkę czasu, aż tak w wielkim dobrobycie nie żyją, żeby całkiem oślepnąć ?
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania