.......

...

Średnia ocena: 3.0  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (3)

  • o nim pseud rok temu

    Bardzo piękny wiersz, wzruszył mnie do łez i gęsiej skórki, najlepsze wyznanie miłości jakie czytałem. Szczęśliwi ci, którzy mają coś do powiedzenia :)

  • juliétta rok temu

    dziękuję bardzo! pozdrawiam serdecznie :)

  • Marsjasz rok temu

    juliétta Nie zauważyłaś ironii komentatora, którego bawi Twoja naiwność. Niestety tekst jest, poprawnie napisanym, wyznaniem - bez cienia poezji.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania