...
.......Autor: juliéttaCzytano 165 razyData dodania: 27.06.2025
Średnia ocena: 3.0 Głosów: 2
Zaloguj się, aby ocenić6
Bardzo piękny wiersz, wzruszył mnie do łez i gęsiej skórki, najlepsze wyznanie miłości jakie czytałem. Szczęśliwi ci, którzy mają coś do powiedzenia :)
dziękuję bardzo! pozdrawiam serdecznie :)
juliétta Nie zauważyłaś ironii komentatora, którego bawi Twoja naiwność. Niestety tekst jest, poprawnie napisanym, wyznaniem - bez cienia poezji.
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (3)
Bardzo piękny wiersz, wzruszył mnie do łez i gęsiej skórki, najlepsze wyznanie miłości jakie czytałem. Szczęśliwi ci, którzy mają coś do powiedzenia :)
dziękuję bardzo! pozdrawiam serdecznie :)
juliétta Nie zauważyłaś ironii komentatora, którego bawi Twoja naiwność. Niestety tekst jest, poprawnie napisanym, wyznaniem - bez cienia poezji.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania