09.Admin to leń!

!

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (10)

  • Tanaris 28.02.2017

    Ciekawe spojrzenie i ujęcie tego w słowach xD Mi się podobało, 5 ;)

  • Anonim 28.02.2017

    miło mi, dziękuję :)

  • Pasja 28.02.2017

    O takie borowanie to wielka sztuka, bo dziur bez znieczulenia nie zaborujesz. A jeszcze jak masz gabinet wzięty to trzeba umawiać klientki.
    Za borowanie piąteczka. Pozdrawiam serdecznie

  • Anonim 28.02.2017

    na służbę zdrowia trzeba wydawać majątek, kiedyś mówiło się, że jak masz "księdza w rodzinie, to cię bieda nie ubodzie". teraz odnosi się to również do lekarzy. dziękuję :)

  • Pan Buczybór 28.02.2017

    Taka praca. 5

  • Anonim 28.02.2017

    dziękuję bardzo.

  • Adam T 28.02.2017

    Ile poezji może być w pracy stomatologa, nie wie chyba sam stomatolog. Kapitalna dwuznaczność i jeszcze lepsza, gruba pointa :) Ocena jedyna możliwa - górna piątka bez ubytku.

  • Anonim 28.02.2017

    bardzo dziękuję :)

  • Rozweseliłeś mnie, dziękuję Ci :), 5

  • Anonim 28.02.2017

    miło, że mogłam rozweselić. dziękuję :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania