.

 

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (15)

  • KarolaKorman 16.01.2017

    Czasem warto wytężyć ucho, by kogoś tym jeszcze rozbawić, 5 :)

  • Pasja 16.01.2017

    O tak podróże kształcą.:-) Dziękuję

  • Freya 16.01.2017

    Taryfiarze, cierpiarze czyli taxiarze to straszne gaduły, powodem pewnie jest specyfika pracy. Siedząc "samotnie" w wozie i czekając na klienta, klepią z nudy przez CB, albo na kompie i stąd ta cała wiedza.
    Kurde... był onego czasu poważnym tematem, malowano Adama i Ewę z pępkiem. A pępek jest blizną po pępowinie i teges, więc dlaczego u nich jest, ha. Śliski temat, bo z niego wynika, że Bóg też musi mieć pępek, taaa. Twoje ostatnie zdanko sumuje tę dywagację. Pozdro. ;)

  • Pasja 16.01.2017

    Może i śliski temat, ale pan taksiarz elokwencją nie błysnął

  • Karawan 16.01.2017

    Przy okazji pozdrawiam Zwierzyniec - krainę mojego dzieciństwa (ot, taka mała prywata;)- ) . Za moich czasów byłoby "idzze, idzze bajoku, co mi tu pier..." ale... "tempora mutantur et nos mutamur in illis". 5!

  • Pasja 16.01.2017

    Pozdrawiam również i dziękuję. Ach ten Notariusz?

  • Pasja 16.01.2017

    Ma być Lotariusz:-)

  • Pan Buczybór 16.01.2017

    Naprawdę podoba mi się. Masz styl i się go trzymaj. 5

  • Pasja 16.01.2017

    Dzięki że tak na piątkę buczysz:-)

  • Mieszkaniec 18.01.2017

    Zwięźle i błyskotliwie! Na piątkę :)
    Chciałbym umieć tak lapidarnie się wypowiadać. Bo ja to mam tendencję do rozdmuchiwania tematu i zanudzania czytelników zanim doczytają do puenty.

  • Pasja 18.01.2017

    Czasem takie kontakty z nieznajomymi ludźmi przynoszą ogromne pokłady mądrości i głupoty także. :-)

  • Don Vito 18.01.2017

    Po co ta cenzura? Za nią 4, byłoby 5

  • Pasja 18.01.2017

    Dzięki za cenzurę :-)

  • Margerita 19.11.2017

    pięć

  • Pasja 19.11.2017

    Dzięki Mar za podgrzewanie staroci. Pozdrawiam

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania