.....

....

Średnia ocena: 4.5  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (10)

  • Agnieszka Gu 27.03.2019

    Witam,
    Bardzo ładny wiersz...
    Pozdrawiam :)

  • Monia 27.03.2019

    Dzięki ;) pozdrawiam.

  • Florian Konrad 27.03.2019

    trochę za cierpiętniczo

  • Monia 27.03.2019

    To tylko sprawia takie wrażenie,ale doskonale rozumiem twoją opinię pozdrawiam;)

  • Canulas 27.03.2019

    "wiruje w koło wiatr" - mógłbym postawić 10 złotych, że "wkoło", a przed wypłatą jestem.

    "wznoszę się jak ptak" - mocno wytarte już.

    "ze swoich barków" - wiadomo, że ze swoich. Cięcia

    "zrzucam te brzemię" - być może "to", ale z drugiej strony też bym się pokusił o cięcie.

    No i tak to wygląda. Wspomnianej cierpiętniczości w tym nie widzę, ale w dziedzinie "poezja i my" spostrzeżenia Floriana cenię bardziej niż własne, więc nie neguję.
    Całość średnia, co naprawdę nie oznacza - zła.
    Nie oznacza również, że dobra.
    W każdym razem ja nic nie czuję, a odbiór oceniam głównie przez pryzmat szarpnięć.
    Pozdrox.

  • Monia 27.03.2019

    W tym pierwszym zdaniu,które cytujesz wkradła się literówka przyznaję,a co do reszty wiem,że jeszcze muszę się sporo nauczyć.Bardzo cenię sobie rady doświadczonych,którzy w poezji siedzą dłużej niż ja i rozumiem jeśli komuś coś się nie spodoba. Całkowicie normalna rzecz:)
    Dziękuję za wyrażoną opinię i pozdrawiam.

  • Canulas 27.03.2019

    Monia, pewnie. Bardzo dobra i trzeźwa (co nie jest w sumie takie częste) reakcja :)

  • Monia 27.03.2019

    Kiedyś miałam problem z takimi opiniami,ale teraz biorę je sobie do serca i doceniam,że ktoś bardziej doświadczony dzieli się swoimi spostrzeżeniami:)

  • Dekaos Dondi 27.03.2019

    Monia→W moim odczuciu, ładny wiersz. Poza sensem, są jeszcze delikatne rymy→tak - ja / wiatr - ptak.
    Na końcu mogło by być ewentualnie→barków - karku, ale szyi ''zwiewniej'' brzmi.
    ""Ze swoich barków'' - zdaniem mym, ''swoich'' bardziej podkreśla tożsamość.
    Tak→sugestywka ma:) Pozdrawiam:)*****

  • Monia 27.03.2019

    Dzieki za opinie i ocene pozdrawiam ;)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania