chrum, ja się tylko domyślam, że chodzi Ci, o silnego faceta, takiego, który ryknie ''chodź tu mała'', zmiażdży usta pocałunkami, przy których nawet nie poczujesz, że zdejmuje Ci stringi... ale te pocałunki, nigdy nie są okropne, obrzydliwe, wulgarne itd,
Oczywiście życzę Ci takich doznań, żebyś umiała chociażby prawidłowo je nazwać.
Miłego dnia.
Anonim24.03.2017
chodzi o byłego faceta, którego się nienawidzi ale pragnie...
Komentarze (22)
Nie wiem, w jaki sposób, pocałunki szkaradne, okropne, wulgarne, obrzydliwe,wściekłe mogą słodko poranić.
Pozdrawiam.elka.
no bo nie wiesz, ja w sumie też nie wiem, ale czuję podskórnie, że tak właśnie może być.
chrum, ja się tylko domyślam, że chodzi Ci, o silnego faceta, takiego, który ryknie ''chodź tu mała'', zmiażdży usta pocałunkami, przy których nawet nie poczujesz, że zdejmuje Ci stringi... ale te pocałunki, nigdy nie są okropne, obrzydliwe, wulgarne itd,
Oczywiście życzę Ci takich doznań, żebyś umiała chociażby prawidłowo je nazwać.
Miłego dnia.
chodzi o byłego faceta, którego się nienawidzi ale pragnie...
Witam, zrobiłem wlasnie test ustawien mojej klawiatury. Wynik: pozytywny.
Baj
dzień dobry, dobrze, że klawiatura nie robiła testu na hiv,
do widzenia
chrum, baj, prosiaku.
xD
nie jestem prosiakiem, tylko Wielmożną Panią Świnią, narka.
chrum, no to baj, wieprzu.
locho :)
te Neurotyk idź przebadaj klawiaturę, czy się jaką wenerą nie zaraziła.
i nie pozwalaj sobie za wiele, razem świń nie pasaliśmy na łące.
chrum, PIGI.
Neurotyk, zadarłeś z niewłaściwą świnią!
xD
dobra, idź sobie.
Gdzie Kermit?
w stawie.
Coś dla Okropnego. 5
bo to wszystko takie okropnie okropne.
:)
Okropnie cudowne i słodko raniące. Podobało mi się 5 ;)
przesłodko dziękuję.
A w okropności jest odrobinka cukru, 5 :)
odrobineczka, tyci, tyci.
:)
Podoba mi się i doskonale rozumiem Twój przekaz. 5
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania