23.Admin to leń!

!

Średnia ocena: 4.1  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (22)

  • betti 24.03.2017

    Nie wiem, w jaki sposób, pocałunki szkaradne, okropne, wulgarne, obrzydliwe,wściekłe mogą słodko poranić.

    Pozdrawiam.elka.

  • Anonim 24.03.2017

    no bo nie wiesz, ja w sumie też nie wiem, ale czuję podskórnie, że tak właśnie może być.

  • betti 24.03.2017

    chrum, ja się tylko domyślam, że chodzi Ci, o silnego faceta, takiego, który ryknie ''chodź tu mała'', zmiażdży usta pocałunkami, przy których nawet nie poczujesz, że zdejmuje Ci stringi... ale te pocałunki, nigdy nie są okropne, obrzydliwe, wulgarne itd,
    Oczywiście życzę Ci takich doznań, żebyś umiała chociażby prawidłowo je nazwać.

    Miłego dnia.

  • Anonim 24.03.2017

    chodzi o byłego faceta, którego się nienawidzi ale pragnie...

  • Neurotyk 24.03.2017

    Witam, zrobiłem wlasnie test ustawien mojej klawiatury. Wynik: pozytywny.

    Baj

  • Anonim 24.03.2017

    dzień dobry, dobrze, że klawiatura nie robiła testu na hiv,

    do widzenia

  • Neurotyk 24.03.2017

    chrum, baj, prosiaku.

  • Anonim 24.03.2017

    xD
    nie jestem prosiakiem, tylko Wielmożną Panią Świnią, narka.

  • Neurotyk 24.03.2017

    chrum, no to baj, wieprzu.

  • Neurotyk 24.03.2017

    locho :)

  • Anonim 24.03.2017

    te Neurotyk idź przebadaj klawiaturę, czy się jaką wenerą nie zaraziła.
    i nie pozwalaj sobie za wiele, razem świń nie pasaliśmy na łące.

  • Neurotyk 24.03.2017

    chrum, PIGI.

  • Anonim 24.03.2017

    Neurotyk, zadarłeś z niewłaściwą świnią!
    xD
    dobra, idź sobie.

  • Neurotyk 24.03.2017

    Gdzie Kermit?

  • Anonim 24.03.2017

    w stawie.

  • Pan Buczybór 24.03.2017

    Coś dla Okropnego. 5

  • Anonim 24.03.2017

    bo to wszystko takie okropnie okropne.
    :)

  • Ryszard Radwan 24.03.2017

    Okropnie cudowne i słodko raniące. Podobało mi się 5 ;)

  • Anonim 24.03.2017

    przesłodko dziękuję.

  • Tanaris 24.03.2017

    A w okropności jest odrobinka cukru, 5 :)

  • Anonim 24.03.2017

    odrobineczka, tyci, tyci.
    :)

  • AndreaR 24.03.2017

    Podoba mi się i doskonale rozumiem Twój przekaz. 5

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania