Przeczytałam dosyć szybko i pomyślałam, że można by skrócić o jedną strofę, która mało wnosi.
Wywaliłabym 2.
A w 3. zamieniłabym słowo "więc" na "noc", w pierwszym wersie.
Poza tym - prawda to: "folii niebieskiej/ Płat na powietrzu" zostaje w niejednej pamięci, "na życia trwanie". podobnie jak inne, z pozoru błahe obrazy.
Dochód? Dochoda? Nie czaję ?
Dziękuję, wiersz ten jeszcze, z początków, może nie robi szału, ale dzisiaj nie mógłbym go napisać, bo jak zastąpiłbym obce słowo folia? ?
Te folie (kurczę, folje powinno być, ale po francusku to fajnie se znaczy ?) na budowach są naprawdę czymś STAMTĄD...
Pozdrawiam również ?
Pobóg Welebor↔Mnie ów klimat tekstu, kojarzy się w jakiś sposób, z "tajemnicą tego, co będzie "po zakończeniu budowy'', gdy nastąpi "odbiór". Pozytywny lub nie:)↔ Szczególnie z tą "niebieską folią"↔Pozdrawiam?:)
Komentarze (9)
Text jest z początków rymowania, jeszczem nie wiedział, że rym wszędzie musi być DOKŁADNY ?
Przeczytałam dosyć szybko i pomyślałam, że można by skrócić o jedną strofę, która mało wnosi.
Wywaliłabym 2.
A w 3. zamieniłabym słowo "więc" na "noc", w pierwszym wersie.
Poza tym - prawda to: "folii niebieskiej/ Płat na powietrzu" zostaje w niejednej pamięci, "na życia trwanie". podobnie jak inne, z pozoru błahe obrazy.
To więc jest okropne, zauważyłaś ?
Zrobię coś z tym.
Tak, ta folia jest tu wszystkim.
Dziękuję, pozdrawiam ?
„Jedno, co pośród tej samotni miejskiej
Żywym podobne, to folii niebieskiej
Płat na powietrzu: jakby z własnej woli
Dychał powoli” ...noc w Twoim wierszu rości sobie prawo do niezwykłości rządzących w niej dochód.? Klimatyczny ładny wiersz. 5. Pozdrawiam ?
Dochód? Dochoda? Nie czaję ?
Dziękuję, wiersz ten jeszcze, z początków, może nie robi szału, ale dzisiaj nie mógłbym go napisać, bo jak zastąpiłbym obce słowo folia? ?
Te folie (kurczę, folje powinno być, ale po francusku to fajnie se znaczy ?) na budowach są naprawdę czymś STAMTĄD...
Pozdrawiam również ?
Pobóg Welebor, niebieska folia / szaleństwo pasuje do klimatu. Miałam na myśli duchy / duchów ?:)
rozwiazanie aha ?
A, na orgu jakieś głupoty pisałem Ci, jak będziesz mieć chwilę ?
Pobóg Welebor↔Mnie ów klimat tekstu, kojarzy się w jakiś sposób, z "tajemnicą tego, co będzie "po zakończeniu budowy'', gdy nastąpi "odbiór". Pozytywny lub nie:)↔ Szczególnie z tą "niebieską folią"↔Pozdrawiam?:)
To ciekawe. Takie miejsca mają krótki żywot. Piękno budowy ustępuje miejsca gotowemu koszmarkowi...
Pozdrawiam również ?
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania