-Autor: MargeritaCzytano 447 razyData dodania: 06.03.2019
Średnia ocena: 2.2 Głosów: 6
Zaloguj się, aby ocenić13
Najsłabsze co u Ciebie widziałem od bardzo, bardzop dawna Marg Litościwe 2
Dziękuję, że w ogóle przeczytałeś
Margerita, cieszę się, że nie bulwersuje Cię taka opinia, no ale... tym razem tak.
Buczyk jak już i słabizna
No tak dzięki już poprawiłam
Witaj Marg, "Buczyk własny gang zakład" - a tu nie miało być czasem zakłada? Napisałaś niedawno jeden bardzo ładny wierszyk. Ten, w porównaniu z tamtym, jest bardzo słabiutki niestety. Pozdrawiam
Dziękuję za przeczytanie
Moja zwiewna damo . Tak mi miło . Postarałaś się . Jestem pod wrażeniem . Nie przejmuj się tamtymi . Dam ci 5
Dziękuję i się cieszę, że ci się podoba
A teraz chodźcie na forum to pogadamy
wiersza nie widzę
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (11)
Najsłabsze co u Ciebie widziałem od bardzo, bardzop dawna Marg
Litościwe 2
Dziękuję, że w ogóle przeczytałeś
Margerita, cieszę się, że nie bulwersuje Cię taka opinia, no ale... tym razem tak.
Buczyk jak już
i słabizna
No tak dzięki już poprawiłam
Witaj Marg,
"Buczyk własny gang zakład" - a tu nie miało być czasem zakłada?
Napisałaś niedawno jeden bardzo ładny wierszyk. Ten, w porównaniu z tamtym, jest bardzo słabiutki niestety.
Pozdrawiam
Dziękuję za przeczytanie
Moja zwiewna damo . Tak mi miło . Postarałaś się . Jestem pod wrażeniem . Nie przejmuj się tamtymi . Dam ci 5
Dziękuję i się cieszę, że ci się podoba
A teraz chodźcie na forum to pogadamy
wiersza nie widzę
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania