-

 

Średnia ocena: 2.2  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (11)

  • Canulas 06.03.2019

    Najsłabsze co u Ciebie widziałem od bardzo, bardzop dawna Marg
    Litościwe 2

  • Margerita 06.03.2019

    Dziękuję, że w ogóle przeczytałeś

  • Canulas 06.03.2019

    Margerita, cieszę się, że nie bulwersuje Cię taka opinia, no ale... tym razem tak.

  • Pan Buczybór 06.03.2019

    Buczyk jak już
    i słabizna

  • Margerita 06.03.2019

    No tak dzięki już poprawiłam

  • Agnieszka Gu 06.03.2019

    Witaj Marg,
    "Buczyk własny gang zakład" - a tu nie miało być czasem zakłada?
    Napisałaś niedawno jeden bardzo ładny wierszyk. Ten, w porównaniu z tamtym, jest bardzo słabiutki niestety.
    Pozdrawiam

  • Margerita 06.03.2019

    Dziękuję za przeczytanie

  • Buczykp 06.03.2019

    Moja zwiewna damo . Tak mi miło . Postarałaś się . Jestem pod wrażeniem . Nie przejmuj się tamtymi . Dam ci 5

  • Margerita 06.03.2019

    Dziękuję i się cieszę, że ci się podoba

  • Buczykp 06.03.2019

    A teraz chodźcie na forum to pogadamy

  • Florian Konrad 06.03.2019

    wiersza nie widzę

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania