Bursztyn
Plany na przyszłość :
Ty, ja
i robaczki świecące w ciemności.
Jak mikrosłońca,
jak gwiazdy spadające na listki,
żeby życzenia mogły się spełnić.
Ogród, za dnia schnący jak na sznurku,
nocą oddaje nam ciepło,
które pożyczyliśmy mu na wieczne oddanie.
I wilgoć.
Ta świadomość, że z tobą to jest
o czym pomilczeć.
.
.
.
Kasia Ruprich/Marcin Lenartowicz
Czerwiec, roku w którym wszystko się zaczęło
Komentarze (61)
Plany na przyszłość :
Ty, ja
i robaczki świecące w ciemności.
Jak zepsuta mikrofala,
To jest najlepszy fragment. Później pojawiają się tradycyjnie gwiazdy w ogrodzie, bo to rzeczywiście piękny obrazek. Delikatność uczuć każe wierzyć, że cisza jest kwiatem, a kochankowie pszczołami. Bursztynowa fantazja zachwyca głębią spojrzenia. Odkrywa i uwypukla serce kamienia.
Ładnie napisane. Dzięki
To już po ,,zmianie” płci? W drugą stronę już się nie da. Biologia, to biologia.
Dokleję se co trzeba, nie bój żaby.
https://www.youtube.com/watch?v=LxOSF8IDYTo
Nie zakochuj się zbytnio, dobrze wiesz, że potem będzie cierpienie i mrok!
Michael 'tajes!
Piękny wiersz Szaleju, taki delikatny i zwiewny. Jest nutka marzeń i wielkie deklaracje w szczytnych słowach i szlachetnych deklaracjach. Akant panie, tylko akant....
Tak mnie rozemocjonował, że się pomyliłem, a może padłem na kolana?
Oczywiście stawiam 5
Oukałeś już, czy dopiero robisz podchody? O to miałem zapytać początkowo
*Pukałeś xD
Nie żebyś pomyślał o łkaniu xD
Adin dwa tri ale, że w drzwi?
Szalej. Drzwi były barierą nie do przebicia?
Adin dwa tri odpowiadasz pytaniem na pytanie. Tak se możemy w koło Wojtek. No to nara :)
Szalej. Poszedłem w rozwinięcie drzwi
https://www.youtube.com/watch?v=VjEq-r2agqc
Czy Jolki znów nie zastałem?
O, ale jest tekst, kropki nie ma w tytule, bez nienawiści taki. Aż by piosenką podeprzeć https://www.youtube.com/watch?v=pVyedXlf-ps
Oj, Yanku kochany. Jak ty coś powiesz 🥰
Szalej., Wiem, to stawiasz kwadracik na końcu zdania (tak skonfigurowana przeglądaczka), ale, ale - czy to ktoś spokrewniony z Michaelem: https://t3kstura.eu/showWork-18036#title
Bardzo ciekawy obrazowy wiersz. Pozdrawiam
Dziękuję
O. Jakoś mnie urzekł, skupienie tylu myśli w niewielu, ale czarujących słowach.
Gdyby nie podpis autorów...
Danuś :(
Szalej. No przecież wiesz :)
Dusia2000 wiem. Ale smutno mi, mimo wszystko
Szalej. Mi bardziej. Sam wiesz:D
Dusia2000 nie będziemy się licytować 😁 to nie miejsce na to. Za dużo pojebow
Szalej. zastanawiam się po co, mając kontakt prywatny, bo wspólne pisanie wierszy itd., tutaj, na głównej znaczy, pisać jakieś głodne kawałki, tym bardziej że 'to nie miejsce na to. Za dużo pojebów'
Chociaż Dusi to tak za bardzo się nie dziwię... xD
Grafomanka Zazdro!
To się nie zastanawiaj i nie interesuj 🤷🏿♂️
Szalej. ale jak to na głównej, to każdy, chce czy nie chce, spojrzy i pośmieje się...
Grafomanka no i gites - mnie śmieszy twoje łażenie ludziom po tekstach i "zastanawianie" się... Ty każde zdanie zaczynasz od zastanawiania 😅
I to jest dopiero śmieszne.
Grafomanka choć skoro zastanawia cie celebracja pewnych spraw między dwojgiem ludzi, w miejscu gdzie się poznali, bez ochoty na wnikanie głębsze - bo od tego jest kontakt prywatny, jak wspominałaś - w sytuację, żeby takie zastanawiaczki, nie miały potem pożywki z tego, to śmiem wątpić w jakość tego zastanawiania... I co z niego wynika 😅
Dobra, pośmiałem się, dziękuję serdecznie. I życzę jak najlepszego dnia!
Szalej. no tak, przecież bezmyślnie też można czytać, a może tak nawet lepiej... gdzie to ktoś słyszał, zastanawiać się nad wierszami...xD
Grafomanka ty się nie zastanawiasz nad wierszami, tylko nad komentarzami moimi i Dusi 😅
Grafomanka ale ulże ci w tym zastanawianiu.
Dusia miała urodziny i chciałem je uczcić wierszem, skoro dzięki wierszom się poznaliśmy. Ot i tajemnica wszechświata 😅 wszystkiego dobrego, z całego serca, naprawdę!
Szalej. raptem dzisiaj po tych wpisach... bo istotnie wyglądają, jakby dzieci w piaskownicy do 'rozmowy' się dorwali...
Mają kontakt prywatny, ale nie, lepiej tutaj, dla brechy innych... no cóż...
Grafomanka gugu - Gaga 😁🤣
Sms-a trzeba było wysłać... ja tak robię w przypadku znajomych, a nie na portalu życzenia wierszami składać... weź, żenada!
Grafomanka idź stąd już, naprawdę. Bo pęknę ze śmiechu 🤣
Nie pękaj, Szalej. Przenieś lepiej rozmowę na kontakt prywatny, ładniej to będzie wyglądać... moim zdaniem.
Grafomanka ale ty sobie zdajesz sprawę, że nie ja te rozmowę zacząłem? Więc nie do mnie te teksty 🤣
Powinnaś być wdzięczna, ponoć pośmiejesz się chociaż 🥰
Grafomanka
Zapomniałaś jak się obnarzałaś. Czy dobrze?
Szalej. nie ze wszystkich lubię...
Grafomanka mi nie przeszkadza 😪
Mąż poszedł do kochanki, córka się puściła, a syn 'po pijaku' jeździł. Skąd wiemy?
Anteta, nie twórz dziadów...
Grafomanka takich dziadów jak ty odstawiasz, nikt nie przebije
Ty już dawno przebiłaś... xD
Grafomanka policz, czy wszyscy w domu?
czydobrze, nie, aneta bardziej inteligentna i z pazurem by odpisała, a tu jakieś popierdółki... szkoda mojego czasu
Graf
Zamaluj im to, czego tobie najbardziej brakuje! Jak Ty nie masz, to nikt...
Graf dostaje kręćka, bo wszyscy w koło... ja też zakochany (nie w niej), tylko nie ona
A marzy jej się, oj marzy...
Traktowałem ja jak koleżankę, przyjaciółkę nawet, ale gdy się dowiedziała, że "czymś więcej" nie jestem zainteresowany, zaczęły się ataki
o nim pseud 🤣🤣🤣
MartynaM Twoja bronią, Cię Bronia załatwię 🤣
o nim pseud, załatw mnie... 🤣
Weźcie już idźcie na pitolo, albo śe pokōj w hotelu wynajmijcie i dupy głupotami nie zawracajcie
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania