Być jak... - piosenka.
Walcz, znów powiedział, ktoś
Przecież nikt poza tobą
Nie spisze na straty tego czegoś,
Co losem zwą
Walcz, tylko to ukoi, ból
Przecież nikt poza tobą
Nie będzie mógł
Zmyć z rąk Twoich krwi,
Ale czy ktoś zapytał się
Czego chce ta, która walczyć ma?
Ja chcę być jak wiatr
Nie bać się niczego
Ja chcę być jak orzeł
Być symbolem czegoś wielkiego,
Ale chcieć nie oznacza, móc
Więc zaśpiewam sobie kołysankę do snu.
Walcz, znów doradza mi ktoś
Chwyć do ręki ostry miecz
I wykuj nim swój los,
Gdy zrobisz, to będziesz nieśmiertelna,
Walcz, ktoś znów rządzić mną chce,
Przecież los
Tylko tobie posłuszny jest
Dzięki niemu zmyjesz z rąk krew,
Ale czy ktoś zapytał, się
Czego chce ta, która walczy ma?
Ja chcę być jak wiatr
Nie bać się niczego
Ja chcę być jak orzeł
Być symbolem czegoś wielkiego,
Ale chcieć nie oznacza, móc
Więc zaśpiewam sobie kołysankę do snu.
Walcz, całe życie mówią, mi
Dziś umieram na polu bitwy
I dzięki nim nie czuję nic,
Tylko wciąż chcę...
Być jak wiatr
Nie bać się niczego
Być jak orzeł
Być symbolem czegoś wielkiego
Ale chcieć nie oznacza, móc
Więc zaśpiewam tu sobie kołysankę
Do wiecznego snu.
Komentarze (7)
Bardzo mi się podobało. Walka na tle bycia wolnym, szanowanym, gdzie nasze plany są rujnowane, ale dopóki człowiek walczy - jest nadzieja. 5 :*
Wielkie dzięki.
Codzienna walka z przeciwnościami losu. Nikt nas nie pyta jakiej wolności chcemy. Narzuca nam się z góry reguły gry. Ale losu nie oszukamy. Pozdrawiam*****
Dzięki za wizyte
Podoba mi się :) Podnosi na duchu i namawia do działania, 5
Danke :)
Pięć
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania