Bycie w niebycie
Bycie w niebycie
Nie tak ma wyglądać życie
Bycie w ukryciu
Nieszczęściem jest w życiu
Choć wiele pragniemy
Niewiele możemy
Nieważne ile w tym życiu mamy
Ważne co światu damy
Dobro wraca, czy w geście ręki
Czy w chwili udręki
Jest z nami dokoła
Popatrz i zobacz jak prosi i woła
Bądź dobry dla ludzi
Akt dobroci nikogo nie znudzi
Nie karm się krzywdą...
Komentarze (2)
Bardzo cenne gł. ze względu na treść.
Dziękuję
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania