Był sobie On

....

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (5)

  • Vasto Lorde 01.12.2015

    Tekst ruszający to coś w człowieku, naprawdę dobry i bardzo dobrze się czytało :) Ogólnie przeczytałem go troszkę wcześniej, lecz nie miałem czasu na dodanie komentarza, więc wróciłem by zostawić coś po sobie :) 5

  • AnkaxLunka08 01.12.2015

    Opowiadanie poruszające ważne tematy i wykonane po mistrzowsku :) Zauważyłam kilka błędów, ale osobiście uważam, że nie to jest najważniejsze w utworze . 5

  • Beznadzieja 01.12.2015

    Śliczny, wzruszający tekst. Świetnie się czytało. Zostawiam 5 i dużo weny życzę :)

  • ausek 01.12.2015

    Przyznaję się bez bicia, że też przeczytałam tekst wcześniej, a teraz mam czas na pisanie komentarza. Opowiadanie mnie wzruszyło i wywołało refleksję. Nasze życie jest takie kruche, a my nie do końca zdajemy sobie z tego sprawę. Świetnie opisane, pozdrawiam. :) 5

  • MrIchinii 01.12.2015

    Dziękuję bardzo za miłe słowa :) Postaram się wrzucać teksty na bieżąco, a wszelkie konstruktywne uwagi są zawsze mile widziane. :) Jeszcze raz, dzięki!

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania