bywaj
bywaj
mi drogi
świętojebliwie
czasem wątpiąco
w ciele bezsennie
bywaj bardzo
lub ledwie na chwilę
bywaj
gdy nie chcę
bywaj codziennie
bywaj prawdami
mi do rozpuku
lub kłam mnie
mnie mam
oszukuj słodko
bywaj
nad ranem mi
po cichutku
bywaj raz szorstko
raz bywaj wiotko
bywaj mi
w nigdy
bywaj w
na zawsze
bywaj milczeniem
i krzykiem bywaj
bywaj mi pewnie
w tym co najbłahsze
i w tym bywaniu
weź mnie
zatrzymaj
Komentarze (24)
Podoba mi się, ale "świętojebliwie" i "mnie mam"
-- bym usunął. Pozdr :)
Kurde, usunęłabym, ale właśnie te dwa momenty mi się podobają :)
Dzięki za wpadnięcie, trzymaj się.
Roma Nie chodzi o usuwanie... Ale poznanie jak czytelnik to widzi. Miłego dnia
o nim pseud zdaję sobie z tego sprawę. Odniosłam się do tego co byś usunął.
Tobie też miłego.
jestem już stary, starszy od zachwytó nad piramidami, cudami inżynierii każdego z kontynemtów
nie przepadam za poetkami - jest ich kilka na opowi - kalamburzystkami
sorry
spoko, wybaczam.
Podoba się, lubię to Twoje pisanie, fajnie grasz słowami.
Dziękuję Lotos. Fajnie, że do Ciebie trafia :)
interesujący i oryginalny sposób pisania, masz swój styl a to jest cenne
Dziękuję. Miło coś takiego przeczytać :)
Dałem 5 to też o lodzie i braku
No tak xD dzięki za zajrzenie.
Spoko
Aczkolwiek wcześniejsze wpisy
byłem pewny że masz kogoś na stałe
To może inaczej: nie o braku, ale chceniu kogoś zawsze jeszcze bardziej.
Choć brak też w tym wierszu występuje... czegokolwiek o lodzie xD
Roma 😈😉
Trochę tęsknoty, trochę uzależnienia. Ale pełno szczerości jakby. A "bywaj", nie pożegnanie. Tylko prośba o więcej. Najs.
Dokładnie.
Dziękuję, że rozumiesz :)
Roma ktoś musi. Żeby ktoś nie musiał xD
JagVetInte czyli to z obowiązku? XD
Roma no wiesz, nie każdy bohater nosi pelerynę. Z większą siłą wiąże się wielka odpowiedzialność xD
JagVetInte nie zasługujemy na Ciebie. Ale potrzebujemy xD
Roma Nie no... Zasługujecie. Ale nie potrzebujecie xD
Podoba mi się ale... "kłam mnie" to taki szemrany zwrot (mało literacki). :) Być może tak chciałaś i pozostawisz ale mnie lekko razi. A "bywaj" tu robi (wg. mnie) robi dobrą robotę.
Chciałam, ale się na obawiałam. Mi się to jednak dobrze czyta, więc zostawię.
Cieszę się, że mimo tego mało zgrzytu Ci się podoba. Dziękuję :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania