bywaj

bywaj

mi drogi

 

świętojebliwie

czasem wątpiąco

w ciele bezsennie

bywaj bardzo

lub ledwie na chwilę

 

bywaj

gdy nie chcę

bywaj codziennie

bywaj prawdami

mi do rozpuku

lub kłam mnie

mnie mam

oszukuj słodko

 

bywaj

nad ranem mi

po cichutku

bywaj raz szorstko

raz bywaj wiotko

bywaj mi

w nigdy

bywaj w

na zawsze

bywaj milczeniem

i krzykiem bywaj

 

bywaj mi pewnie

w tym co najbłahsze

i w tym bywaniu

weź mnie

zatrzymaj

Średnia ocena: 3.5  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (24)

  • o nim pseud pół roku temu

    Podoba mi się, ale "świętojebliwie" i "mnie mam"
    -- bym usunął. Pozdr :)

  • Roma pół roku temu

    Kurde, usunęłabym, ale właśnie te dwa momenty mi się podobają :)
    Dzięki za wpadnięcie, trzymaj się.

  • o nim pseud pół roku temu

    Roma Nie chodzi o usuwanie... Ale poznanie jak czytelnik to widzi. Miłego dnia

  • Roma pół roku temu

    o nim pseud zdaję sobie z tego sprawę. Odniosłam się do tego co byś usunął.
    Tobie też miłego.

  • Grain pół roku temu

    jestem już stary, starszy od zachwytó nad piramidami, cudami inżynierii każdego z kontynemtów
    nie przepadam za poetkami - jest ich kilka na opowi - kalamburzystkami

    sorry

  • Roma pół roku temu

    spoko, wybaczam.

  • Lotos pół roku temu

    Podoba się, lubię to Twoje pisanie, fajnie grasz słowami.

  • Roma pół roku temu

    Dziękuję Lotos. Fajnie, że do Ciebie trafia :)

  • Sokrates pół roku temu

    interesujący i oryginalny sposób pisania, masz swój styl a to jest cenne

  • Roma pół roku temu

    Dziękuję. Miło coś takiego przeczytać :)

  • Dr. Emil pół roku temu

    Dałem 5 to też o lodzie i braku

  • Roma pół roku temu

    No tak xD dzięki za zajrzenie.

  • Dr. Emil pół roku temu

    Spoko
    Aczkolwiek wcześniejsze wpisy
    byłem pewny że masz kogoś na stałe

  • Roma pół roku temu

    To może inaczej: nie o braku, ale chceniu kogoś zawsze jeszcze bardziej.
    Choć brak też w tym wierszu występuje... czegokolwiek o lodzie xD

  • Dr. Emil pół roku temu

    Roma 😈😉

  • JagVetInte pół roku temu

    Trochę tęsknoty, trochę uzależnienia. Ale pełno szczerości jakby. A "bywaj", nie pożegnanie. Tylko prośba o więcej. Najs.

  • Roma pół roku temu

    Dokładnie.
    Dziękuję, że rozumiesz :)

  • JagVetInte pół roku temu

    Roma ktoś musi. Żeby ktoś nie musiał xD

  • Roma pół roku temu

    JagVetInte czyli to z obowiązku? XD

  • JagVetInte pół roku temu

    Roma no wiesz, nie każdy bohater nosi pelerynę. Z większą siłą wiąże się wielka odpowiedzialność xD

  • Roma pół roku temu

    JagVetInte nie zasługujemy na Ciebie. Ale potrzebujemy xD

  • JagVetInte pół roku temu

    Roma Nie no... Zasługujecie. Ale nie potrzebujecie xD

  • piliery pół roku temu

    Podoba mi się ale... "kłam mnie" to taki szemrany zwrot (mało literacki). :) Być może tak chciałaś i pozostawisz ale mnie lekko razi. A "bywaj" tu robi (wg. mnie) robi dobrą robotę.

  • Roma pół roku temu

    Chciałam, ale się na obawiałam. Mi się to jednak dobrze czyta, więc zostawię.
    Cieszę się, że mimo tego mało zgrzytu Ci się podoba. Dziękuję :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania