Cała naprzód - Piosenka
Nadciąga, sztorm nad najspokojniejszą z wysp
Zabijając resztki nadziei, że życie to film
A ja na statku jak tchórz uciekam stąd,
Bo mam dość w oczach piasku,
By uciec i przeklinać swój los
Wiem, że zemsta kiedyś dosięgnie, mnie
Więc spokojnie na nią zaczekam
Choćby i na piekła dnie,
A więc...
Cała naprzód niech pcha, nas wiatr
W miejsca, gdzie mogę chociaż raz
Udowodnić, że zawsze jakieś drugie wyjście jest
I nie dla mnie bohaterska śmierć
Nie dla mnie bitwy przegrane
Tak macie rację, tak chcę zabliźnić w sercu ranę,
Ale to jest mój los!
Ustał, sztorm nad najspokojniejszą z wysp
Przyznając mi rację, że życie to nie film
A ja na statu pod wiatr płynę wciąż,
Bo w oczach jeszcze mam dość piasku,
By, być ślepą na ich los
Wiem, że zemsta kiedyś dosięgnie, mnie
Więc spokojnie na nią zaczekam
Choćby na piekła dnie
A na razie...
Cała naprzód niech pcha, nas wiatr
W miejsca, gdzie mogę chociaż raz
Udowodnić, że zawsze jakieś drugie wyjście jest
I nie dla mnie bohaterska śmierć
Nie dla mnie bitwy przegrane
Tak macie rację, tak chcę zabliźnić w sercu ranę,
Ale to jest mój los!
Cisza zapadła nad najspokojniejszą z wysp
Królowa przybyła,
Lecz oni znów nie wierzą w nic.
A więc żyjcie, sobie dalej tak
Ja wyruszam w świat...
Cała naprzód niech pcha, nas wiatr
W miejsca, gdzie mogę chociaż raz
Udowodnić, że zawsze jakieś drugie wyjście jest
I nie dla mnie bohaterska śmierć
Nie dla mnie bitwy przegrane
Tak macie rację, tak chcę zabliźnić w sercu ranę,
Ale to jest mój los!
Komentarze (10)
Może to być szanty... płyniemy z wiatrem do przodu. Ale uważaj, bo na horyzoncie może pojawić się Orkan Betti. Pozdrawiam
Kurczę, wszyscy przed Betti przestrzegają. Jak przed diabłem jakimś.
Pan Buczybór, proszę się nie przejmować, to tylko nowy sposób na zamknięcie mi buzi. Podoba mi się interpunkcja w tym tekście - zadziwiająca. Pozdrawiam.
Trafne spostrzeżenie. Mnie już 2 razy nawiedziła.
pięć podoba mi się a więc cała naprzód ale trzeba uważać na tsunami o nazwie Betti
Raczej trzęsienie ziemi.
Raczej morska, orzeźwiająca bryza :)
Nuncjusz
a ty co zakochałeś się w betti żylecie?
Margerita
TAK!!!!!!!!!!!!
XD
Tak jak pasji skojarzyło mi się to z szanty :)
Aż poczułam ten zapach oceanu (co nie trudne bo za oknem burza xD) i śpiew żeglarzy 5.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania