Nie przypadł mi do gustu ten wiersz, ale nie na wszystkim musze się znać :) na pewno piszesz, bo sprawia ci to przyjemność, a ja jestem tylko obserwatorem. Ode mnie 3.
Mi też nie przypadł do gustu. NataliaO dobrze mówi początek miał coś w sobie : " Błękit nieba, którego nie ma, ponieważ jest niewidoczne.Ale jest tłem, dla zieleni liścia,który też nie istnieje. Bo pola ważniejsze,więc wypalą las różnobrązowy jesienią.
Powodem gleba, co szarzeje nadużywana, " Reszta była już jak dla mnie bezsensowna. Nie było w tym logiki, a jeśli miało wyjść na luzie to wyszło. Ode mnie 3
Coś wam powiem: do ch**a nie podobne ten brak edycji. Gdzie indziej trochę wyedytowałem i został bardzo ciepło przyjęty. W sumie to dam sobie spokój, do czasu aż to zmienią. Dzięki za wizyty i do usłyszenia
No wex, Burton! Twoje wiersze są świetne, i przecie wcale nie zawsze i nie wszystkim muszą się podobać, a brak możliwości edycji to nie jest powód, żebyś przestał tu publikować :'( nie Od chodź proszę :'(
Czasem wystarczy kilak detali zmienić i jest zupełnie inny wynik. A edytowanie mailem czasem kilka dni zajmuje (generalnie na współpracę z adminem nie mogę narzekać,miły gościu i zawsze pomaga) i kiedy do niego dojdzie, jest zazwyczaj po ptakach. Co do wierszy Duśka jest lepsza, z opowiadań nic wybitnego nie naskrobałem, straty nie będzie
Oczywiście ze będzie. Zawsze, kiedy ktoś odchodzi jest ogromna strata. Ja dawno temu kogoś straciłam. ?. I nadal nie mogę się otrząsnąć. Poza tym opowi ma tak mało użytkowników, że każdy z nich to skarb. Piszesz może trochę dla nas, ale przede wszystkim dla siebie. Kiedy odejdziesz opowi bezpowrotnie straci cząstkę siebie... i ja też. :'( nie rób mi tego...
"Praenuntia Fati " to chyba Twoje. Naskrobałeś bardzo dobre rzeczy, a nie ma się co do innych porównywać, bo każdy pisze inaczej i z różnych powodów. Nie porzuca się czegoś co dobrze wychodzi :)
Nie jest tak jak napisałaś. Każdy czytelnik to skarb, i nie chcę marnować nikomu czasu, a jest tak: 80+% tego co wrzucam ma sporo błędów(powtórek, literówek, niespójności), które widzę dopiero na stronie. To praktycznie zasada z pewnymi wyjątkami. Potrzebuję tej opcji, bardzo mocno.
Mam nadzieję, że nie przestaniesz.. inni uświadamiają, że nie warto się poddawać, każdy popełnia jakieś błędy.. może są po to, by w przyszłości te wiersze/ opowiadania czarowały jeszcze bardziej! A wiersz mi się spodobał szczególnie początek, 4
Komentarze (19)
Gdzieś tam "w" się zgubiło :S
A mówią, że śmierć jest biała. Kolorowo Ci to wyszło, zwłaszcza ta ważna srebrna moneta 5 :)
Dzięki za wizytę. Szkoda, że nie ma opcji edycji, już sporo błędów wyłapałem i jest nowa wersja, ale cóż :(
Podobał mi się początek, ale środek jakoś mi nie grał, i ostatnie zdanie było dobre. 4:)
Nie przypadł mi do gustu ten wiersz, ale nie na wszystkim musze się znać :) na pewno piszesz, bo sprawia ci to przyjemność, a ja jestem tylko obserwatorem. Ode mnie 3.
Mi też nie przypadł do gustu. NataliaO dobrze mówi początek miał coś w sobie : " Błękit nieba, którego nie ma, ponieważ jest niewidoczne.Ale jest tłem, dla zieleni liścia,który też nie istnieje. Bo pola ważniejsze,więc wypalą las różnobrązowy jesienią.
Powodem gleba, co szarzeje nadużywana, " Reszta była już jak dla mnie bezsensowna. Nie było w tym logiki, a jeśli miało wyjść na luzie to wyszło. Ode mnie 3
Coś wam powiem: do ch**a nie podobne ten brak edycji. Gdzie indziej trochę wyedytowałem i został bardzo ciepło przyjęty. W sumie to dam sobie spokój, do czasu aż to zmienią. Dzięki za wizyty i do usłyszenia
No wex, Burton! Twoje wiersze są świetne, i przecie wcale nie zawsze i nie wszystkim muszą się podobać, a brak możliwości edycji to nie jest powód, żebyś przestał tu publikować :'( nie Od chodź proszę :'(
Zawsze jest mi smutno jak ktoś odchodzi... zostań nie poddawaj się ! Ważne, że tobie się Podoba!
Czasem wystarczy kilak detali zmienić i jest zupełnie inny wynik. A edytowanie mailem czasem kilka dni zajmuje (generalnie na współpracę z adminem nie mogę narzekać,miły gościu i zawsze pomaga) i kiedy do niego dojdzie, jest zazwyczaj po ptakach. Co do wierszy Duśka jest lepsza, z opowiadań nic wybitnego nie naskrobałem, straty nie będzie
Oczywiście ze będzie. Zawsze, kiedy ktoś odchodzi jest ogromna strata. Ja dawno temu kogoś straciłam. ?. I nadal nie mogę się otrząsnąć. Poza tym opowi ma tak mało użytkowników, że każdy z nich to skarb. Piszesz może trochę dla nas, ale przede wszystkim dla siebie. Kiedy odejdziesz opowi bezpowrotnie straci cząstkę siebie... i ja też. :'( nie rób mi tego...
Może jestem tylko przewrazliwiona nastolatką,, móż dla ciebie nikim. ?. Ale na pewno nie tylko ja zatesknie za twoją twórczością. ?.
"Praenuntia Fati " to chyba Twoje. Naskrobałeś bardzo dobre rzeczy, a nie ma się co do innych porównywać, bo każdy pisze inaczej i z różnych powodów. Nie porzuca się czegoś co dobrze wychodzi :)
Nie jest tak jak napisałaś. Każdy czytelnik to skarb, i nie chcę marnować nikomu czasu, a jest tak: 80+% tego co wrzucam ma sporo błędów(powtórek, literówek, niespójności), które widzę dopiero na stronie. To praktycznie zasada z pewnymi wyjątkami. Potrzebuję tej opcji, bardzo mocno.
Burton nie bądź mięczak, choćby dla porównania na przyszłość warto wstawiać swoją twórczość. Czym się będziesz chwalił wnukom?
PF opublikuję, jak tylko skończę całą nową pierwszą część(miały być poprawki, jest remake), w zadowalającej mnie jakości.
PF miło będzie to przeczytać
Nie zamierzam przestawać, pauzuję z publikacją
Mam nadzieję, że nie przestaniesz.. inni uświadamiają, że nie warto się poddawać, każdy popełnia jakieś błędy.. może są po to, by w przyszłości te wiersze/ opowiadania czarowały jeszcze bardziej! A wiersz mi się spodobał szczególnie początek, 4
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania