Chcemy istnieć
Chcemy sny oglądać na taśmach swojego życia
Marzenia wkładać do albumu ' osiągnięte '
Tańczyć w deszczu, w perłowych naszyjnikach kropel
Chcemy dostawać cytryny i popijać je lemoniadą
Wsiadać w pociągi i sprawdzać gdzie nas zabiorą
Brać udział w wyścigach i biec w inną niż wszyscy stronę
Chcemy codziennie płakać poddczas szczerego śmiechu
Oglądać pomarańczową paletę barw zachodzącego słońca
Czuć zapach mokrego asfaltu zmieszanego ze świeżym powietrzem
Z pogardą patrzeć na zmartwienia
Nie tęsknić za przeszłością
Śmiało patrzeć wprzód
Nie chcemy gryźć paznokci ze stresu
Płakać przez nieudane miłości
Obawiać się podjętych decyzji
Nie chcemy uciekać przed życiem
Będąc dziećmi myśleć o karierze
Będąc dorosłymi marzyć o dzieciństwie
Pragniemy wolności
Marzymy o szczęściu
Nie chcemy przeżywać życia
Chcemy je przeżyć.
Komentarze (9)
"Nie chcemy przeżywać życia
Chcemy je przeżyć." świetny cytat :) 5
Ooo a chciałam go zmienić przez dłuższy moment.. Nie byłam pewna, czy sens jest przejrzysty dla czytelnika :> Dziękuję ! :)
NIka no co ty jest świetny :D
Olcia
Dziękuję bardzo !
Ten wiersz dodał mi mocył!! Z uśmiechem na twarzy przyjmuje fakt, źe jutro do pracy(5)
Skoro tak, to bardzo się cieszę! :)
' osiągnięte ' - bez spacji x2
"Będąc dziećmi myśleć o karierze" - przecinek po "dziećmi"
"Będąc dorosłymi marzyć o dzieciństwie" - po "dorosłymi"
Świetny wiersz, budujący, a równocześnie troszkę przygnębiający, bo tak staramy się dobrze żyć, a nie zawsze łatwo osiągnąć szczęście. Tutaj już nie mam ciekawych piosenek czy cytatów, ale przyznam, że wers o cytrynach i lemoniadzie mnie urzekł :) Zostawiam 5.
Niesamowite jest to, jak potrafisz swoimi komentarzami polepszyć czyiś wieczór ! Dziękuję !
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania