Aaa

Aaa

Średnia ocena: 4.0  Głosów: 10

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (6)

 • misz_6 3 tygodnie temu
  Powiadają "chcieć to móc" ale czy to prawda nie wiem. Nie trzeba być uwielbianym przez wszystkich. Jak dla mnie to to trochę uciążliwe. Ważne aby znaleźć chociaż jedną osobę dla której będzie się wyjątkowym. Czy to jako przyjaciel, czy coś więcej.
  Źli ludzie nie urodzili się źli tylko tacy się stali przez różne zdarzenia w życiu. Często bywa to tak że dawali zbyt dużo innym a ci tego nie doceniali więc się poddali. Choć to ciepło może być głęboko to dalej jest. Czeka tylko na odpowiedni moment, osobę, zdarzenia.
  I żeby umieć zadbać o innych, trzeba najpierw zadbać od siebie <33
  Takie spojrzenie me ^^. A wierszyk choć smutny to piękny. I nie poddawaj się nigdy przenigdy! Jak to mówią "po nocy zawsze wstaje dzień" <33
 • Noico1 3 tygodnie temu
  Dzięki misz za ciekawy komentarz. Na każdego nachodzą takie chwile autorefleksji, że chciałby coś w swoim życiu udoskonalić, naprawić. Ten wiersz jest właśnie wyrazem takiego momentu. Masz rację czasem ważniejsza jest jedna osoba, niż szukanie na siłę poklasku anonimowych tłumów. Pewnie podmiot liryczny nieco przeszarżował w marzeniach. Licentia poetica. Bardzo dziękuję za zatrzymanie przy wierszu. Pozdrawiam.
 • misz_6 3 tygodnie temu
  Dobre wiersze warto czytać a to akurat moje klimaty <33 Według mnie nie da sie "przeszarżować" marzeń. Niech będą tak duże i wymyślone i nierealne jak tylko mogą być, bo to one dają nam nadzieję i powody do życia <33
 • Noico1 2 tygodnie temu
  misz_6 dzięki za te miłe słowa:) Pozdr.
 • Pobóg Welebor 2 tygodnie temu
  Wiersz mi się podoba, faktycznie jest inny niż reszta, chociaż chrześcijaństwo to nie moja bajka (to o miłości bliźniego). Być kamieniem to trochę jak ludowy buddyzm, chociaż buddyzmu nienawidzę, żeby była jasność.
  Spokój kamienia, a jak kamień się wkurwi wreszcie, to dopiero będzie 😃
  Pozdrawiam 🙂
 • Noico1 2 tygodnie temu
  Dzięki Weleborze, tak bywa, że kamień ma w życiu lepiej, on w przeciwieństwie do ludzi już nic nie musi, może się oddać filozofii, rozmyślniu o rzeczach metaficznych.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania