chłamydia?
chodź, dam ci niebo z gwiazdek,
dam prosto z serduszka...
tylko chodź, no chodź choć byle słowem -
do uszka.
a gdy ci się wyświetlę, wsadź mi w du...
szę palec
po punkt g(ówna) warty, a ja tobie nawzajem.
zróbmy to najgłębiej
i w ochach i z achami.
to zróbmy w metaforum lub między wierszami.
połechtaj moje słowa, ja twoje posmyram...
wyrżnij je najczulej -
po niemoralny finał.
Komentarze (35)
Zrób mi OB i scenę
O tak! Cenię. XD
Super rozrabiasz xD
trochę obscene, ale cieszę się, że się spodobał xD
Roma z krwi i kości, więc supcio:)
TseCylia dziękuję :) tym bardziej, że trochę się obawiałam go tutaj wrzucić.
Roma ja już tutaj niczego się nie obawiam ;)
TseCylia wiem, widać :) i dobrze.
Roma , bo tu nic nie ustrzeze, żeby nie wiem jak i co pisać, to zawsze znajdzie się i tak ktoś, kto się przy....gwiazdkuje;)
TseCylia no tak xD zatem pozostaje "miej wy***ane, a będzie ci dane". Ja się tego powoli uczę, skupiam się na tym co naprawdę wartościowe... i już teraz jest mi tutaj o wiele lepiej :)
Bardzo oryginalny wiersz, warto było przeczytać :)
A dziękuję, miło było przeczytać taki komentarz :)
Gwiazdki są nad komentarzami, niebo 😏
Widzę tu mały protest przeciwko mechanizmowi pewnemu 😏
Oj tam protest xD to tylko takie małe tak o, bo czemu by nie? :)
Roma szczerość to piękna rzecz 👌
JagVetInte potwierdzam :)
Hm... podoba mi się taka (per)wersja miłości (ci)po wiem takie słowa ach do zerżnięcia i stworzenia czegoś takiego ach...
To się cieszę :) choć ja miałam w zamiarze nie o miłości, ale wzajemności. To takie "wzajem - dość mi".
Roma Rozumiem, ale wiesz jak to jest, jednemu dość, a drugiemu wciąż mało.
Lotos no wiem,wiem - życie.
A mnie się nie podoba... nie trawię takiej perwersji, a jeszcze w poezji.
Jestem zniesmaczona...
Rozumiem.
Ja tego co chciałam przekazać inaczej ubrać w słowa nie potrafiłam. Temat tak mi się skojarzył i uciec od tego nie mogłam.
Może innym razem :)
Roma, wszystko można inaczej niż z palcem w de... tak mi to do Ciebie nie pasuje, że w lekkim szoku jestem... poczekaj, nich mi przejdzie XD
Grafomanka poczekam :)
To tak tylko raz, a do siebie sprzed już wracam.
E tam zniesmaczona, no co Ty...
Lotos, a ty co, znowu coś ci gorzej?
Grafomanka Lepiej.
Lotos, po tym jak się ''czepiasz'' komentarzy innych, nie widać ''lepiej''
nie wymyślaj. moim zdaniem grzeczny wiersz 😉 Brawo Roma 👏 5/5 😎
Jimmy ooo dawno Cię nie czytałam...
Dzięki :)
Roma - ja też tęskniłem 😉🤭
Jimmy zaiste xD baw się dobrze :)
Roma - z Wami zawsze jest dobrze 😘
W sumie fajne, tak niby ostro ale w formie zabawy.
Ale tytuł mnie trochę, no wiesz bakteria:)
No wiem, wiem... ale tak być musi :)
Dzięki bardzo.
Dobre, z przymrużeniem oka, 5 :)
Tak, oko trzeba przymrużyć, ale tylko tyle... nie zamykać :)
Dzięki piękne :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania