chłamydia?

chodź, dam ci niebo z gwiazdek,

dam prosto z serduszka...

tylko chodź, no chodź choć byle słowem -

do uszka.

 

a gdy ci się wyświetlę, wsadź mi w du...

szę palec

po punkt g(ówna) warty, a ja tobie nawzajem.

 

zróbmy to najgłębiej

i w ochach i z achami.

to zróbmy w metaforum lub między wierszami.

 

połechtaj moje słowa, ja twoje posmyram...

wyrżnij je najczulej -

po niemoralny finał.

Średnia ocena: 4.1  Głosów: 12

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (35)

  • TseCylia 7 miesięcy temu

    Zrób mi OB i scenę
    O tak! Cenię. XD
    Super rozrabiasz xD

  • Roma 7 miesięcy temu

    trochę obscene, ale cieszę się, że się spodobał xD

  • TseCylia 7 miesięcy temu

    Roma z krwi i kości, więc supcio:)

  • Roma 7 miesięcy temu

    TseCylia dziękuję :) tym bardziej, że trochę się obawiałam go tutaj wrzucić.

  • TseCylia 7 miesięcy temu

    Roma ja już tutaj niczego się nie obawiam ;)

  • Roma 7 miesięcy temu

    TseCylia wiem, widać :) i dobrze.

  • TseCylia 7 miesięcy temu

    Roma , bo tu nic nie ustrzeze, żeby nie wiem jak i co pisać, to zawsze znajdzie się i tak ktoś, kto się przy....gwiazdkuje;)

  • Roma 7 miesięcy temu

    TseCylia no tak xD zatem pozostaje "miej wy***ane, a będzie ci dane". Ja się tego powoli uczę, skupiam się na tym co naprawdę wartościowe... i już teraz jest mi tutaj o wiele lepiej :)

  • Szpilka 7 miesięcy temu

    Bardzo oryginalny wiersz, warto było przeczytać :)

  • Roma 7 miesięcy temu

    A dziękuję, miło było przeczytać taki komentarz :)

  • JagVetInte 7 miesięcy temu

    Gwiazdki są nad komentarzami, niebo 😏

    Widzę tu mały protest przeciwko mechanizmowi pewnemu 😏

  • Roma 7 miesięcy temu

    Oj tam protest xD to tylko takie małe tak o, bo czemu by nie? :)

  • JagVetInte 7 miesięcy temu

    Roma szczerość to piękna rzecz 👌

  • Roma 7 miesięcy temu

    JagVetInte potwierdzam :)

  • Lotos 7 miesięcy temu

    Hm... podoba mi się taka (per)wersja miłości (ci)po wiem takie słowa ach do zerżnięcia i stworzenia czegoś takiego ach...

  • Roma 7 miesięcy temu

    To się cieszę :) choć ja miałam w zamiarze nie o miłości, ale wzajemności. To takie "wzajem - dość mi".

  • Lotos 7 miesięcy temu

    Roma Rozumiem, ale wiesz jak to jest, jednemu dość, a drugiemu wciąż mało.

  • Roma 7 miesięcy temu

    Lotos no wiem,wiem - życie.

  • Grafomanka 7 miesięcy temu

    A mnie się nie podoba... nie trawię takiej perwersji, a jeszcze w poezji.
    Jestem zniesmaczona...

  • Roma 7 miesięcy temu

    Rozumiem.
    Ja tego co chciałam przekazać inaczej ubrać w słowa nie potrafiłam. Temat tak mi się skojarzył i uciec od tego nie mogłam.
    Może innym razem :)

  • Grafomanka 7 miesięcy temu

    Roma, wszystko można inaczej niż z palcem w de... tak mi to do Ciebie nie pasuje, że w lekkim szoku jestem... poczekaj, nich mi przejdzie XD

  • Roma 7 miesięcy temu

    Grafomanka poczekam :)
    To tak tylko raz, a do siebie sprzed już wracam.

  • Lotos 7 miesięcy temu

    E tam zniesmaczona, no co Ty...

  • Grafomanka 7 miesięcy temu

    Lotos, a ty co, znowu coś ci gorzej?

  • Lotos 7 miesięcy temu

    Grafomanka Lepiej.

  • Grafomanka 7 miesięcy temu

    Lotos, po tym jak się ''czepiasz'' komentarzy innych, nie widać ''lepiej''

  • Jimmy pół roku temu

    nie wymyślaj. moim zdaniem grzeczny wiersz 😉 Brawo Roma 👏 5/5 😎

  • Roma pół roku temu

    Jimmy ooo dawno Cię nie czytałam...
    Dzięki :)

  • Jimmy pół roku temu

    Roma - ja też tęskniłem 😉🤭

  • Roma pół roku temu

    Jimmy zaiste xD baw się dobrze :)

  • Jimmy pół roku temu

    Roma - z Wami zawsze jest dobrze 😘

  • Marzena 7 miesięcy temu

    W sumie fajne, tak niby ostro ale w formie zabawy.
    Ale tytuł mnie trochę, no wiesz bakteria:)

  • Roma 7 miesięcy temu

    No wiem, wiem... ale tak być musi :)
    Dzięki bardzo.

  • Dalia 7 miesięcy temu

    Dobre, z przymrużeniem oka, 5 :)

  • Roma 7 miesięcy temu

    Tak, oko trzeba przymrużyć, ale tylko tyle... nie zamykać :)
    Dzięki piękne :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania