chodź
Serduszko.
Cichy pomruk pod skórą,
ledwo uchwytny, zagłusza resztę
świata.
Miesiąc, drugi.
Krótka linia na osi czasu,
zmienia kierunek wszystkich dotychczasowych
dróg.
Trzeci raz.
Znajomy krok w nieznane.
Zamiast mapy – pamięć ciała i rąk,
one znów uczą się układać w kołyskę.
Cisza
przed najpiękniejszym hałasem.
Komentarze (14)
Cieszę się, ojcostwo daje kopa, lepszą adrenaliną.
Tak, choć trzeci raz, to i nadal trochę strachu. Wiesz, wiem a nie wiem. Heh.
Dzięki Grain.
pamiętam reakcje córki przy jej drugiej ciąży, byliśmy na bieżąco z USG.
słaby /moim zdaniem/ gintkolog nagle stwiedza ciążę mnogą. embrion rozpadsał się, Agata przeżyła głęboko nieutrzymaną ciążę.
ma już trójkę, najmłodszy trzyletbi Julek, po mają dom na ulicy Tuwima, był królem parkietu na weselu mojego syna.
dostał kilka egzemplaży mego tomiku. dla wnuków, żeby nie były pominięte jak się pojawią
No trzeba mieć tych lekarzy na oku. Heh... Twarda dziewczyna, nie ma że ciężko. Gratki i szacunek że wytrzymała to. Kobiety jednak są tą silniejszą płcią. Zdecydowanie.
Dzieciaki zawsze kradną parkiet na weselach, moje u kuzynki na ślubie to samo. I nie dało się ich ściągnąć xD
Pięknie 💗 i ważnie.
Niech Wam się szczęści :)
Najpiękniej i najważniej 😏 dziękuję i dziękują 🖖
Nie być ojcem to nie być
i matką nie być to nie być
więc bądźmy
odważnie
więc bądźmy
teraz
bo po to jesteśmy by być
Congrats Jag no to mamy remis 3:3
Trójka jest fair! Dzięki Marabucie 👌
Ps, widziałem marabuta, w zoo na Pradze. Taki bocian, tylko strasznie obrażony.
JagVetInte Nie Jag to bocian chory na świnkę:):)
Marabut no w sumie... Nie da się ukryć xD jest świetny. Ale i tak moim faworytem z tych wielgusów jest trzewikodziób.
JagVetInte A to kuzyn tylko ,ze on ma zawsze nos spuszczony na kwintę. No cóż pesymista.
Gratulacje i (pozwolę sobie) uściski! :)
W takich sytuacjach można więcej 🖖 dzięki Aparatko 👌
Bardzo dobry, pełen nadziei. Daje wgląd w siłę odczuwanych emocji, które są tak intensywne że aż przełomowe. W końcu to nowe życie
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania