chodź

Serduszko.

Cichy pomruk pod skórą,

ledwo uchwytny, zagłusza resztę

 

świata.

 

Miesiąc, drugi.

Krótka linia na osi czasu,

zmienia kierunek wszystkich dotychczasowych

 

dróg.

 

Trzeci raz.

Znajomy krok w nieznane.

Zamiast mapy – pamięć ciała i rąk,

one znów uczą się układać w kołyskę.

 

Cisza

 

przed najpiękniejszym hałasem.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (14)

  • Grain godzinę temu

    Cieszę się, ojcostwo daje kopa, lepszą adrenaliną.

  • JagVetInte godzinę temu

    Tak, choć trzeci raz, to i nadal trochę strachu. Wiesz, wiem a nie wiem. Heh.

    Dzięki Grain.

  • Grain

    pamiętam reakcje córki przy jej drugiej ciąży, byliśmy na bieżąco z USG.
    słaby /moim zdaniem/ gintkolog nagle stwiedza ciążę mnogą. embrion rozpadsał się, Agata przeżyła głęboko nieutrzymaną ciążę.
    ma już trójkę, najmłodszy trzyletbi Julek, po mają dom na ulicy Tuwima, był królem parkietu na weselu mojego syna.
    dostał kilka egzemplaży mego tomiku. dla wnuków, żeby nie były pominięte jak się pojawią

  • JagVetInte

    No trzeba mieć tych lekarzy na oku. Heh... Twarda dziewczyna, nie ma że ciężko. Gratki i szacunek że wytrzymała to. Kobiety jednak są tą silniejszą płcią. Zdecydowanie.

    Dzieciaki zawsze kradną parkiet na weselach, moje u kuzynki na ślubie to samo. I nie dało się ich ściągnąć xD

  • Roma

    Pięknie 💗 i ważnie.

    Niech Wam się szczęści :)

  • JagVetInte

    Najpiękniej i najważniej 😏 dziękuję i dziękują 🖖

  • Marabut

    Nie być ojcem to nie być
    i matką nie być to nie być
    więc bądźmy
    odważnie
    więc bądźmy
    teraz
    bo po to jesteśmy by być

    Congrats Jag no to mamy remis 3:3

  • JagVetInte

    Trójka jest fair! Dzięki Marabucie 👌

    Ps, widziałem marabuta, w zoo na Pradze. Taki bocian, tylko strasznie obrażony.

  • Marabut

    JagVetInte Nie Jag to bocian chory na świnkę:):)

  • JagVetInte

    Marabut no w sumie... Nie da się ukryć xD jest świetny. Ale i tak moim faworytem z tych wielgusów jest trzewikodziób.

  • Marabut

    JagVetInte A to kuzyn tylko ,ze on ma zawsze nos spuszczony na kwintę. No cóż pesymista.

  • Polaroid

    Gratulacje i (pozwolę sobie) uściski! :)

  • JagVetInte

    W takich sytuacjach można więcej 🖖 dzięki Aparatko 👌

  • Cain

    Bardzo dobry, pełen nadziei. Daje wgląd w siłę odczuwanych emocji, które są tak intensywne że aż przełomowe. W końcu to nowe życie

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania