chodź

Fajny jest taki stan

Gdy błękit nieba za oknem

I Białe obłoki przecinam

Latając samolotem

 

Fajny jest taki stan

Gdy bujam radośnie w obłokach

Gdy głowę w chmurach zanurzam

I w marzeń odpływam potokach

 

Fajny jest taki stan

Gdy nie ma słów „zakazane”

Gdy nie ma ograniczeń

I lecę w myślach w nieznane

 

Fajny jest taki stan

Gdy oczy przymykam w marzeniach

Jak Dyzio co leżał na łące

I czekam tego spełnienia

 

Fajny jest taki stan

Czy wiesz już o czym marzę?

Czy lubisz czasem tak wzlecieć?

Gdzie ? Chodź to Ci pokażę

Średnia ocena: 3.7  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

    Napisz komentarz

    Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania