chodź
Fajny jest taki stan
Gdy błękit nieba za oknem
I Białe obłoki przecinam
Latając samolotem
Fajny jest taki stan
Gdy bujam radośnie w obłokach
Gdy głowę w chmurach zanurzam
I w marzeń odpływam potokach
Fajny jest taki stan
Gdy nie ma słów „zakazane”
Gdy nie ma ograniczeń
I lecę w myślach w nieznane
Fajny jest taki stan
Gdy oczy przymykam w marzeniach
Jak Dyzio co leżał na łące
I czekam tego spełnienia
Fajny jest taki stan
Czy wiesz już o czym marzę?
Czy lubisz czasem tak wzlecieć?
Gdzie ? Chodź to Ci pokażę
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania