chronometr z brakami
tik tak - zagęszcza się amplituda
coś nas okukało.
nie nadążamy liczyć - z każdym rokiem
rytm wyprzedza o coraz dłuższy skok
zegary mają zajęcie, kiedy my vacaty
nazywamy odchodzeniem
za jakiś czas
tik tak - zagęszcza się amplituda
coś nas okukało.
nie nadążamy liczyć - z każdym rokiem
rytm wyprzedza o coraz dłuższy skok
zegary mają zajęcie, kiedy my vacaty
nazywamy odchodzeniem
za jakiś czas
Komentarze (17)
TC . Człowiek nigdzie nie odchodzi, albo jest wzięty do domu Ojca
Albo sam jeszcze za życia rezygnuje z Boga i z siebie.
Ty jak zwykle z patentem na wszechwiedzę.
TseCylia Ja nie mam patentu według twojego rozumienia.
Ja czerpię ze skarbnicy Bożej, dla wątpiących oświecenia.
Natomiast to mi w pisaniu wcale nie szkodzi,
Że rymowanie choć zbędne samo przychodzi.
realista taaa. Dziw, że jakimś pastorem nie zostałeś, masz pełne predyspozycje.
Ale chyba życie zaniedbujesz, tyle poświęcenia dla portalu, wow!
TseCylia . Nie zaniedbuję, ale w moim wieku muszę gdzieś umieścić życiowy bagaż. Wnuki wszystkie dorosłe i samodzielne, prawnuki/czki wzrastają albo się uczą , to czym mam się zajmować? Gabinet Pana Domu by się na mnie obraził.
realista żoną może xD
TseCylia . Tak Żona jest jak połówka jabłka. Jak chcesz zjeść tą połówkę odkrojoną, to zawsze masz na myśli komu dać tą drugą.
realista zajmij się połówką, bo wyraźnie ją zaniedbujesz.
TseCylia Nie zrozumiałaś metafory, choć jest tak czytelna, Dzieląc jabłko na pół, zawsze masz na myśli, że obok jest ta kochana osoba. Nie wiem co masz na myśli "ją zaniedbujesz" gdy niedawno obchodziliśmy ŻELAZNE GODY.
realista może byś z nią porozmawiał, za rękę potrzymał, obiad jej ugotował... A ty tu czas obcej kobiecie poświęcasz, zamiast żonie.
TseCylia Jakie ty masz mizerne wyobrażenie narzeczeństwa – "za rękę potrzymał"
o funkcjonowaniu u schyłku życia. Ja mam zapewnione życie we wspólnocie z Wnuczką i jej Rodziną, tak że nie do Dziadków należy 'obiad jej ugotował'. Natomiast czułości małżeńskiej , to niech młodzi uczą się od naszego małżeństwa w doli i niedoli.
realista nie narzeczeństwa, tylko małżeństwa;))))
...
zegary nie widzą treści
ona w nas się mieści
...
Pozdrawiam serdecznie
Miłego dnia
Miłego dnia, andrew. :)
TseCylia 🌻
Ładny wiersz pozdrawiam
Dzięki i wzajemnie pozdrawiam
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania