52.Admin to leń!

!

Średnia ocena: 3.7  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (17)

  • Nuncjusz 10.08.2017

    przypał, idź do domu starców idiotko

  • Pan Buczybór 10.08.2017

    No w sumie nie wypada. Mimo to, popieram inicjatywę. Ciekawe nawet to wszystko.

  • Nuncjusz 10.08.2017

    "realnie nie chciałabym rozmawiać z kimś takim, jak elka. omijam takie mądre, wspaniałe, empatyczne i przyjacielskie osoby.
    jak przystało na pojeba"

    tak myślałem :)

  • :-) 10.08.2017

    Kultura na wysokim poziomie. Czy krakusi tak mają?

  • Nuncjusz 10.08.2017

    te durny uśmieszek
    Tak, tak krakusi mają
    Bardziej debilnego pytania to ze świecą szukać. Co ma chuj do wiatraka? To jest kwestia mojej osobowości a nie miejsca zamieszkania

  • Nuncjusz 10.08.2017

    Jak również, to jest kwestia mojego poczucia sprawiedliwości. Taki ze mnie idealista, że jak widzę jak komuś dzieje się niezasłużona krzywda to dostaję piany i bluzgam

  • :-) 10.08.2017

    Plaster wosku na sumienie przyklejasz?

  • Nuncjusz 10.08.2017

    Przestańcie bezsensownie betti i nie tylko ją hejtować. Nauczcie się kurwa pokory i przyjmujcie krytykę. Jak uważacie, że krytyka jest nieuzasadniona to olejcie krytyka i to co wam pisze

  • :-) 10.08.2017

    Szanowny Panie, a gdzie ja coś napisałam o Betii? Pokora i kultura.

  • Nuncjusz 10.08.2017

    szanowny uśmieszku. Jak ciężko pojąć co mam na myśli!
    Tłumacze tylko, jak debilowi, czemu bluzgam, a że to wszyscy przy okazji czytają, to również chce w swoich wypowiedziach zawrzeć i inne kwestie.
    Nie gadamy sobie na privie

  • Nuncjusz 10.08.2017

    a poza tym
    skąd niby mam mieć pewnośc, że ty to nie chrum?

  • Bio 10.08.2017

    Ja nic nie zrozumiałam xD

  • Pan Buczybór 10.08.2017

    Jak dorośniesz to zrozumiesz.

  • Szudracz 10.08.2017

    Nuncjusz Daj sobie spokój, bo to trochę wygląda jakbyś był ''obłąkany'' i sam ze sobą gadał.

  • fanthomas 10.08.2017

    Dlaczego nie piszesz komentarzy w komentarzach?

  • Nuncjusz 10.08.2017

    żebym wyszedł na obłąkanego :P

  • nunciusz 10.08.2017

    Chrumkać chyba każdy morze,
    Gorzej z obrożą
    kiedy ją nakładasz
    Umierasz

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania