te durny uśmieszek
Tak, tak krakusi mają
Bardziej debilnego pytania to ze świecą szukać. Co ma chuj do wiatraka? To jest kwestia mojej osobowości a nie miejsca zamieszkania
Jak również, to jest kwestia mojego poczucia sprawiedliwości. Taki ze mnie idealista, że jak widzę jak komuś dzieje się niezasłużona krzywda to dostaję piany i bluzgam
Przestańcie bezsensownie betti i nie tylko ją hejtować. Nauczcie się kurwa pokory i przyjmujcie krytykę. Jak uważacie, że krytyka jest nieuzasadniona to olejcie krytyka i to co wam pisze
:-)10.08.2017
Szanowny Panie, a gdzie ja coś napisałam o Betii? Pokora i kultura.
szanowny uśmieszku. Jak ciężko pojąć co mam na myśli!
Tłumacze tylko, jak debilowi, czemu bluzgam, a że to wszyscy przy okazji czytają, to również chce w swoich wypowiedziach zawrzeć i inne kwestie.
Nie gadamy sobie na privie
Komentarze (17)
przypał, idź do domu starców idiotko
No w sumie nie wypada. Mimo to, popieram inicjatywę. Ciekawe nawet to wszystko.
"realnie nie chciałabym rozmawiać z kimś takim, jak elka. omijam takie mądre, wspaniałe, empatyczne i przyjacielskie osoby.
jak przystało na pojeba"
tak myślałem :)
Kultura na wysokim poziomie. Czy krakusi tak mają?
te durny uśmieszek
Tak, tak krakusi mają
Bardziej debilnego pytania to ze świecą szukać. Co ma chuj do wiatraka? To jest kwestia mojej osobowości a nie miejsca zamieszkania
Jak również, to jest kwestia mojego poczucia sprawiedliwości. Taki ze mnie idealista, że jak widzę jak komuś dzieje się niezasłużona krzywda to dostaję piany i bluzgam
Plaster wosku na sumienie przyklejasz?
Przestańcie bezsensownie betti i nie tylko ją hejtować. Nauczcie się kurwa pokory i przyjmujcie krytykę. Jak uważacie, że krytyka jest nieuzasadniona to olejcie krytyka i to co wam pisze
Szanowny Panie, a gdzie ja coś napisałam o Betii? Pokora i kultura.
szanowny uśmieszku. Jak ciężko pojąć co mam na myśli!
Tłumacze tylko, jak debilowi, czemu bluzgam, a że to wszyscy przy okazji czytają, to również chce w swoich wypowiedziach zawrzeć i inne kwestie.
Nie gadamy sobie na privie
a poza tym
skąd niby mam mieć pewnośc, że ty to nie chrum?
Ja nic nie zrozumiałam xD
Jak dorośniesz to zrozumiesz.
Nuncjusz Daj sobie spokój, bo to trochę wygląda jakbyś był ''obłąkany'' i sam ze sobą gadał.
Dlaczego nie piszesz komentarzy w komentarzach?
żebym wyszedł na obłąkanego :P
Chrumkać chyba każdy morze,
Gorzej z obrożą
kiedy ją nakładasz
Umierasz
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania