Noren, jesteś na Poemie? Wiersz zasługuje na profesjonalny portal poetycki. Dwie strofy poetyckie, wyrafinowane w dobrym stylu, jest obraz, magia, jest metafizyka, jest 'błoto', jest 'autorefleksja świata'. 5
wiem, że zwracanie uwagi wkurza, ale jedynie zastąpiłbym jedno "natrętne" innym synonimem, bo powtórzenie mi przeszkodziło. To wszystkie wady, a wiec chyba czujesz satysfakcję?:) Pozdrawiam
Twoje wiersze mają to do siebie, że jakby łączą się w całość. Pamiętam jak czytałam, że tak je określę, Numerki, to wiąż miałam wrażenie, że to kolejna część jakiejś całości i z dzisiejszymi wierszami mam tak samo, 5 :)
Neurotyk[u], tak jestem na Poemie. Wróciłem, aczkolwiek nie wiem z jaką częstotliwością będę się pojawiał. Dziękuję Ci za Twoją opinię - jak zwykle dla mnie tak przychylną: ) Wprowadziłem małą korektę, tak jak zasugerowałeś. Serdecznie pozdrawiam: )
Twoje wiersze są tak naprawdę opisem jednej, krótkiej i ulotnej chwili. Troszkę jak taki nowoczesny, literacki impresjonizm :)) A ja, żeby się nie powtarzać, jakie to urzekające są spisywane przez Ciebie słowa, zostawię piąteczkę :)
Komentarze (19)
Podoba mi się, chociaż trudno mi coś więcej powiedzieć. Wybacz tym razem. :)
5!
Skoro nalegasz; ) Tym razem wybaczam: ))
Dziękuję. :))
Nie, nie, nie - to ja dziękuję Tobie: ))
Za co? Ja nic nie zrobiłam. :))
Noren, jesteś na Poemie? Wiersz zasługuje na profesjonalny portal poetycki. Dwie strofy poetyckie, wyrafinowane w dobrym stylu, jest obraz, magia, jest metafizyka, jest 'błoto', jest 'autorefleksja świata'. 5
wiem, że zwracanie uwagi wkurza, ale jedynie zastąpiłbym jedno "natrętne" innym synonimem, bo powtórzenie mi przeszkodziło. To wszystkie wady, a wiec chyba czujesz satysfakcję?:) Pozdrawiam
Twoje wiersze mają to do siebie, że jakby łączą się w całość. Pamiętam jak czytałam, że tak je określę, Numerki, to wiąż miałam wrażenie, że to kolejna część jakiejś całości i z dzisiejszymi wierszami mam tak samo, 5 :)
Neurotyk[u], tak jestem na Poemie. Wróciłem, aczkolwiek nie wiem z jaką częstotliwością będę się pojawiał. Dziękuję Ci za Twoją opinię - jak zwykle dla mnie tak przychylną: ) Wprowadziłem małą korektę, tak jak zasugerowałeś. Serdecznie pozdrawiam: )
Noren, po czym Cię znajdę na Poemie?:)
"pulsującego" - świetnie:)
Karola, dziękuję za Twoją obecność i ciepłe słowa kierowane pod adresem moich wpisów:))
Neurotyku, jak "mówi" Pismo: "Po owocach Jego poznacie go;))
tak też zrobię :)
I z góry uprzedzam - Nie jestem milijon i za miliony nie cierpię;))
Przezorny zawsze ubezpieczony :)
A także - strzeżonego Pan Bóg strzeże; )
Po raz pierwszy czytam twój wiersz i muszę przyznać, że ten jest piękny. Zostawiam 5 :)
Dziękuję:))
Twoje wiersze są tak naprawdę opisem jednej, krótkiej i ulotnej chwili. Troszkę jak taki nowoczesny, literacki impresjonizm :)) A ja, żeby się nie powtarzać, jakie to urzekające są spisywane przez Ciebie słowa, zostawię piąteczkę :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania