.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (19)

  • Łowczyni 09.07.2016

    Podoba mi się, chociaż trudno mi coś więcej powiedzieć. Wybacz tym razem. :)
    5!

  • Noren72 09.07.2016

    Skoro nalegasz; ) Tym razem wybaczam: ))

  • Łowczyni 09.07.2016

    Dziękuję. :))

  • Noren72 09.07.2016

    Nie, nie, nie - to ja dziękuję Tobie: ))

  • Łowczyni 09.07.2016

    Za co? Ja nic nie zrobiłam. :))

  • Neurotyk 09.07.2016

    Noren, jesteś na Poemie? Wiersz zasługuje na profesjonalny portal poetycki. Dwie strofy poetyckie, wyrafinowane w dobrym stylu, jest obraz, magia, jest metafizyka, jest 'błoto', jest 'autorefleksja świata'. 5

    wiem, że zwracanie uwagi wkurza, ale jedynie zastąpiłbym jedno "natrętne" innym synonimem, bo powtórzenie mi przeszkodziło. To wszystkie wady, a wiec chyba czujesz satysfakcję?:) Pozdrawiam

  • KarolaKorman 09.07.2016

    Twoje wiersze mają to do siebie, że jakby łączą się w całość. Pamiętam jak czytałam, że tak je określę, Numerki, to wiąż miałam wrażenie, że to kolejna część jakiejś całości i z dzisiejszymi wierszami mam tak samo, 5 :)

  • Noren72 09.07.2016

    Neurotyk[u], tak jestem na Poemie. Wróciłem, aczkolwiek nie wiem z jaką częstotliwością będę się pojawiał. Dziękuję Ci za Twoją opinię - jak zwykle dla mnie tak przychylną: ) Wprowadziłem małą korektę, tak jak zasugerowałeś. Serdecznie pozdrawiam: )

  • Neurotyk 09.07.2016

    Noren, po czym Cię znajdę na Poemie?:)

  • Neurotyk 09.07.2016

    "pulsującego" - świetnie:)

  • Noren72 09.07.2016

    Karola, dziękuję za Twoją obecność i ciepłe słowa kierowane pod adresem moich wpisów:))

  • Noren72 09.07.2016

    Neurotyku, jak "mówi" Pismo: "Po owocach Jego poznacie go;))

  • Neurotyk 09.07.2016

    tak też zrobię :)

  • Noren72 09.07.2016

    I z góry uprzedzam - Nie jestem milijon i za miliony nie cierpię;))

  • Neurotyk 09.07.2016

    Przezorny zawsze ubezpieczony :)

  • Noren72 09.07.2016

    A także - strzeżonego Pan Bóg strzeże; )

  • ObcaPlaneta 09.07.2016

    Po raz pierwszy czytam twój wiersz i muszę przyznać, że ten jest piękny. Zostawiam 5 :)

  • Noren72 09.07.2016

    Dziękuję:))

  • Rasia 10.07.2016

    Twoje wiersze są tak naprawdę opisem jednej, krótkiej i ulotnej chwili. Troszkę jak taki nowoczesny, literacki impresjonizm :)) A ja, żeby się nie powtarzać, jakie to urzekające są spisywane przez Ciebie słowa, zostawię piąteczkę :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania