xxx

xxx

Średnia ocena: 4.5  Głosów: 14

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (23)

  • Raven18 28.04.2023

    Niewiele słów, a wiele treści. 5!

  • Nuria 28.04.2023

    Bardzo, na 5!

    Pozdrawiam:)

  • MartynaM 28.04.2023

    Raven, Nuria, bardzo dziękuję za przeczytanie i komentarze.
    Pozdrawiam.

  • Tak, tu jest bezapelacyjnie bardzo na tak!

  • MartynaM 28.04.2023

    Dziękuję Maurycy.

  • MKP 28.04.2023

    Ładne i smutne - ale ładnie smutne:)

  • MartynaM 28.04.2023

    Dziękuję MKP za przeczytanie i za komentarz.

  • piliery 28.04.2023

    Pięknie. Na mój słuch skreśliłbym w pierwszym wersie "ją". Lekko mi zgrzyta ale jeśli nie skreślisz będę marudził. :)

  • piliery 28.04.2023

    miało być NIE będę marudził. :D

  • MartynaM 28.04.2023

    Kurczę, mam dylemat, bo wg mnie trochę zmienia to sens. Muszę pomyśleć.

  • Dekaos Dondi 28.04.2023

    MartynaM↔Moje pierwsze skojarzenie, to poczucie jakby ulgi, w końcowych wersach (jak po wyrwaniu bolącego zęba) ale nie takiej na 100%, jakiej człowiek by w każdym sensie oczekiwał. Możne fruwać, lecz nie do końca swobodnie szybować:)
    Pozdrawiam🙂:)

  • piliery 28.04.2023

    MartynaM Jest jeszcze inne rozwiązanie : zmiana szyku: jak ją mijają czyjeś podróże... o!

  • MartynaM 28.04.2023

    piliery, a gdyby zapisać ''omijają'' wtedy inaczej pada akcent?

  • MartynaM 28.04.2023

    Nie, dobrze jest z Twoją sugestią. Wielkie dzięki.

  • MartynaM 28.04.2023

    Dekaos Dondi dziękuję za komentarz.
    Pozdrawiam.

  • rozwiazanie 28.04.2023

    Niezwykle ważnym jest mieć możliwość do działania, do zmiany. Świetny wiersz,5. Pozdrawiam 🙂

  • MartynaM 28.04.2023

    Dziękuję Rozwiązanie.
    Pozdrawiam.

  • Starszy Woźny 28.04.2023

    Anna Karenina.

  • MartynaM 28.04.2023

    Nie.

  • Starszy Woźny 28.04.2023

    Ale pozwól mi tak myśleć.

  • MartynaM 28.04.2023

    Dobrze.

  • Pobóg Welebor 28.04.2023

    Superowe, oprócz dla mnie ostatniego słowa. Bo gdyby było "nie zdążyła" dla mnie – ale zaznaczam dla mnie – nic by się w wierszu nie zmieniło...
    Cienie w maskach ludzi – extra.
    Pozdrawiam 🙂

  • MartynaM 29.04.2023

    Dziękuję, Pobóg, za komentarz. Fajnie, że Ci się podoba ten wiersz.
    Pozdrawiam.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania