MartynaM↔Moje pierwsze skojarzenie, to poczucie jakby ulgi, w końcowych wersach (jak po wyrwaniu bolącego zęba) ale nie takiej na 100%, jakiej człowiek by w każdym sensie oczekiwał. Możne fruwać, lecz nie do końca swobodnie szybować:)
Pozdrawiam🙂:)
Superowe, oprócz dla mnie ostatniego słowa. Bo gdyby było "nie zdążyła" dla mnie – ale zaznaczam dla mnie – nic by się w wierszu nie zmieniło...
Cienie w maskach ludzi – extra.
Pozdrawiam 🙂
Komentarze (23)
Niewiele słów, a wiele treści. 5!
Bardzo, na 5!
Pozdrawiam:)
Raven, Nuria, bardzo dziękuję za przeczytanie i komentarze.
Pozdrawiam.
Tak, tu jest bezapelacyjnie bardzo na tak!
Dziękuję Maurycy.
Ładne i smutne - ale ładnie smutne:)
Dziękuję MKP za przeczytanie i za komentarz.
Pięknie. Na mój słuch skreśliłbym w pierwszym wersie "ją". Lekko mi zgrzyta ale jeśli nie skreślisz będę marudził. :)
miało być NIE będę marudził. :D
Kurczę, mam dylemat, bo wg mnie trochę zmienia to sens. Muszę pomyśleć.
MartynaM↔Moje pierwsze skojarzenie, to poczucie jakby ulgi, w końcowych wersach (jak po wyrwaniu bolącego zęba) ale nie takiej na 100%, jakiej człowiek by w każdym sensie oczekiwał. Możne fruwać, lecz nie do końca swobodnie szybować:)
Pozdrawiam🙂:)
MartynaM Jest jeszcze inne rozwiązanie : zmiana szyku: jak ją mijają czyjeś podróże... o!
piliery, a gdyby zapisać ''omijają'' wtedy inaczej pada akcent?
Nie, dobrze jest z Twoją sugestią. Wielkie dzięki.
Dekaos Dondi dziękuję za komentarz.
Pozdrawiam.
Niezwykle ważnym jest mieć możliwość do działania, do zmiany. Świetny wiersz,5. Pozdrawiam 🙂
Dziękuję Rozwiązanie.
Pozdrawiam.
Anna Karenina.
Nie.
Ale pozwól mi tak myśleć.
Dobrze.
Superowe, oprócz dla mnie ostatniego słowa. Bo gdyby było "nie zdążyła" dla mnie – ale zaznaczam dla mnie – nic by się w wierszu nie zmieniło...
Cienie w maskach ludzi – extra.
Pozdrawiam 🙂
Dziękuję, Pobóg, za komentarz. Fajnie, że Ci się podoba ten wiersz.
Pozdrawiam.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania