„Chwilo trwaj”
Marzeniem odpływam.
Na jawie zachwycona,
tym, o czym właśnie
pomyślałam w wyobraźni.
Uwielbiam ten stan.
Sam na sam.
Ja i ona
Szalona i spontaniczna.
Pojawia się tam, gdzie ma ochotę.
Nie pytając mnie o zgodę.
Przestrzeń za szybą mija,
kolejny przystanek się zbliża.
A ona siedzi w mojej głowie,
chociaż wie, że za chwilę
muszę powrócić do teraźniejszości.
Dzięki niej łapie chwilę radości,
przed zatraceniem kolejnego
dnia w pracy.
Komentarze (2)
Jako wiersz sam w sobie nie porywa, ale tematyka jest mi bliska.
To bardziej odczucia niż wiersz.
Więc cieszę się że jest ktoś kto podobnie czuję.
Pozdrawiam serdecznie.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania