-
-Autor: HypokrytaCzytano 376 razyData dodania: 23.01.2019
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 2
Zaloguj się, aby ocenić10
Dzień dobry, jestem Chrobry, a dlaczego nie ma w ostatniej rymu? Walizki rozpakowane, czy przejazdem? :)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (1)
Dzień dobry, jestem Chrobry, a dlaczego nie ma w ostatniej rymu?
Walizki rozpakowane, czy przejazdem?
:)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania