„Ciche emocje”
I tyle jest we mnie.
I tyle ja czuję.
Dość często żałuję.
Tęsknię, odpływam.
W myślach swe lęki ukrywam.
Wracam obrazem minionym wcześniej.
Widzę tę scenę, jak teraźniejszą, lecz to przeszłość.
Już nic nie zmienię.
Pognałam strapienie w cienie.
Słońcem otulona na łez osuszenie.
Na zawsze bliskie sercu– moje pragnienie.
Komentarze (4)
"Słońcem otulona na łez osuszenie.
Na zawsze bliskie sercu– moje pragnienie."
Cudowne... aż zapiera dech
Bardzo dziękuję, pozdrawiam serdecznie. :-)
Bardzo oczywiste rymy. Poza tym ładny wiersz.
Dziękuję 😊 pozdrawiam
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania