.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (7)

  • little girl 19.04.2016

    Najbardziej podobała mi się pierwsza strofa, bardzo klimatyczny wiersz, 5:)

  • Rasia 19.04.2016

    Świetny klimat, choć wiersz do najdłuższych nie należy. Pomimo to udało Ci się zbudować atmosferę tajemniczości i wlać ją w czytelnika. Siedząc w ciemności i czytając ten tekst, efekt tym bardziej się spotęgował. Dobra robota, zostawiam 5 :)

  • KarolaKorman 20.04.2016

    Ciemność ma swoje wady i zalety, a za co ją kochamy lub nienawidzimy, każdy wie indywidualnie, 5 :)

  • ausek 20.04.2016

    Doskonale potrafiłam wczuć się w klimat wiersza. Nie wiem, czy bardziej spowodowane jest to moim obecnym stanem ducha czy doskonałym doborem słów. Tekst wywołuje bardzo dużo emocji, które potęgują się wraz z jego czytaniem. Bardzo mi się podoba. :) 5

  • Neurotyk 20.04.2016

    Noren72, zobaczyłem ciemność w słoneczne południe, to niesamowite, ode mnie 5 za ten obraz, a raczej "brak"... :)

  • illibro 27.12.2016

    Ode mnie anonimowe 5 ;-)

  • Noren72 27.12.2016

    Dziękuję; )

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania