Świetny klimat, choć wiersz do najdłuższych nie należy. Pomimo to udało Ci się zbudować atmosferę tajemniczości i wlać ją w czytelnika. Siedząc w ciemności i czytając ten tekst, efekt tym bardziej się spotęgował. Dobra robota, zostawiam 5 :)
Doskonale potrafiłam wczuć się w klimat wiersza. Nie wiem, czy bardziej spowodowane jest to moim obecnym stanem ducha czy doskonałym doborem słów. Tekst wywołuje bardzo dużo emocji, które potęgują się wraz z jego czytaniem. Bardzo mi się podoba. :) 5
Komentarze (7)
Najbardziej podobała mi się pierwsza strofa, bardzo klimatyczny wiersz, 5:)
Świetny klimat, choć wiersz do najdłuższych nie należy. Pomimo to udało Ci się zbudować atmosferę tajemniczości i wlać ją w czytelnika. Siedząc w ciemności i czytając ten tekst, efekt tym bardziej się spotęgował. Dobra robota, zostawiam 5 :)
Ciemność ma swoje wady i zalety, a za co ją kochamy lub nienawidzimy, każdy wie indywidualnie, 5 :)
Doskonale potrafiłam wczuć się w klimat wiersza. Nie wiem, czy bardziej spowodowane jest to moim obecnym stanem ducha czy doskonałym doborem słów. Tekst wywołuje bardzo dużo emocji, które potęgują się wraz z jego czytaniem. Bardzo mi się podoba. :) 5
Noren72, zobaczyłem ciemność w słoneczne południe, to niesamowite, ode mnie 5 za ten obraz, a raczej "brak"... :)
Ode mnie anonimowe 5 ;-)
Dziękuję; )
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania