Wiodłem za sobą (...)
Ciesz sięAutor: Jan z ŻCzytano 523 razyData dodania: 22.03.2019
Średnia ocena: 4.8 Głosów: 4
Zaloguj się, aby ocenić19
O matko... przeżyłam szok. Czytam i myślę sobie, że to słownictwo itp. że mi się nie podoba i o co tu w ogóle chodzi, ale końcówka no trochę daje popalić. Straszny świat.
O... Kurcze.
Nie przeżyłem szoku, ale w tonach spływającego dziadostwa jakoś tam się wyróżnia. Trochę krzyk dla samego krzyku, ale warto zawiesić oko.
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (3)
O matko... przeżyłam szok. Czytam i myślę sobie, że to słownictwo itp. że mi się nie podoba i o co tu w ogóle chodzi, ale końcówka no trochę daje popalić. Straszny świat.
O... Kurcze.
Nie przeżyłem szoku, ale w tonach spływającego dziadostwa jakoś tam się wyróżnia. Trochę krzyk dla samego krzyku, ale warto zawiesić oko.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania