Popraw interpunkcję bo leży i kwiczy.
Treściowo jest... za mało jest tu czegokolwiek, żeby móc ocenić fabułę. Mamy opis pogrzebu i bliżej nieokreślonej dziewczyny, która tańczy obecnie we mgle.
Proponuję poszerzyć swój pomysł, dodać więcej przemyśleń, zapoznać czytelnika z tą dziewczyną. Dzięki temu, opis pogrzebu - a także zakończenia z tańcem - będzie miał większą siłę przebicia.
Pozdrawiam
Komentarze (4)
'Po prostu' piszemy rozdzielnie i z małej litery w środku zdania. Dużo błędów interpunkcyjnych.
A sama treść jak?
igiigor
To pytanie nie do mnie.
Popraw błędy: Twój profil->Publikacje-> edycja
Popraw interpunkcję bo leży i kwiczy.
Treściowo jest... za mało jest tu czegokolwiek, żeby móc ocenić fabułę. Mamy opis pogrzebu i bliżej nieokreślonej dziewczyny, która tańczy obecnie we mgle.
Proponuję poszerzyć swój pomysł, dodać więcej przemyśleń, zapoznać czytelnika z tą dziewczyną. Dzięki temu, opis pogrzebu - a także zakończenia z tańcem - będzie miał większą siłę przebicia.
Pozdrawiam
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania