Ciężka myśl

K

Średnia ocena: 1.0  Głosów: 1

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • Gramatyk dwa lata temu

    'Po prostu' piszemy rozdzielnie i z małej litery w środku zdania. Dużo błędów interpunkcyjnych.

  • igiigor dwa lata temu

    A sama treść jak?

  • Gramatyk dwa lata temu

    igiigor
    To pytanie nie do mnie.
    Popraw błędy: Twój profil->Publikacje-> edycja

  • Sufjen dwa lata temu

    Popraw interpunkcję bo leży i kwiczy.
    Treściowo jest... za mało jest tu czegokolwiek, żeby móc ocenić fabułę. Mamy opis pogrzebu i bliżej nieokreślonej dziewczyny, która tańczy obecnie we mgle.
    Proponuję poszerzyć swój pomysł, dodać więcej przemyśleń, zapoznać czytelnika z tą dziewczyną. Dzięki temu, opis pogrzebu - a także zakończenia z tańcem - będzie miał większą siłę przebicia.
    Pozdrawiam

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania