...

...

Średnia ocena: 4.7  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • Dekaos Dondi 06.05.2024

    Jan Nowaczyński↔Nostalgicznie tak. Całość, jednakowoż najbardziej fragment od:
    "Myślę o ludziach[...]światłem lampy"↔Pozdrawiam🤠:)

  • Jan Nowaczyński 07.05.2024

    Dzięki.

  • droga_we_mgle 07.05.2024

    Tekst może nie jest jakiś oryginalny (choć dobrze i ładnie napisany), ale te zdania są cudowne:

    "Słońce zachodzi nad lasem, który coraz wyższy i coraz mniej nieba gości w moim domu."
    "Na okiennych parapetach śpią koty, chwilowo nieczynne, aż do nadejścia nocy. 💚

    Pozdrawiam

  • Jan Nowaczyński 08.05.2024

    Koty zawsze na propsie. Tekst mało oryginalny, bo takie życie prowadzę. Brak wyobraźni nadrabiam wolnym czasem, niezbędnym do kanapowych obserwacji tego co za oknem.
    Dziękuję pięknie Mgło.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania