Co?
Kiedy będziesz czytał ten wiersz...
Mnie już nie będzie.
Co takiego Ci zrobiłam?
Byłam z Tobą zawsze, wszędzie.
Stałam murem za Twym słowem,
Byłam jedną mocną ścianą.
Dlaczego to tak wyszło,
Że poszedłeś z Tamtą?
Oddałam Ci swe serce,
Kawałek duszy Ci oddałam,
Zabrałeś ze sobą wszystko
Co tak bardzo kochałam.
Komentarze (4)
Smutny wiersz, ale w życiu takie momenty się zdarzają i nie trzeba się poddawać, a wyciągać wnioski. Pozdrawiam patty :)
Dziekuje, również pozdrawiam Karola :)
Bardzo emocjonalny i uderzający w samo sedno. Poleciało 5
Dziękować :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania