.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (5)

  • Aisak 09.03.2019

    Oj, panie, no!!!! Wnerwiasz mnie pan niemożebnie!
    Żadnego odzewu, tylko to pieprzenie o umieraniu.
    Każdy umiera, taki cykl. Ktoś musi glebę użyźnić, dlatego powinniśmy zrezygnować z trumien.
    Panie Hypciu!!!!!!!!
    No, weź się pan odezwij :/ kurde, no, w dupensztajna!!!!!!
    Nie, to nie, łachy bez!!!!!
    :/

  • Aisak 09.03.2019

    świniak!

  • Canulas 09.03.2019

    Ale pisze wykurwiście

  • Hypokryta 13.03.2019

    masz rację Kasiu, kawał parszywego wieprza ze mnie

  • Wrotycz 11.03.2019

    Szacun.
    Ona umiera, on wie, oboje wiedzą (nowotwór?).
    On... walka o każdy moment, ten moment, to co wiąże.
    Wzruszyłeś.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania