Co mi powiecie?
Tik-tak, tik-tak, cykał miarowo ścienny zegar, a w panującej ciszy jego tykanie rozbrzmiewało głośno, ale usypiająco.
Po tę opowieść sięgnij do Zeszytu drugiego mojej książki: Opowiadania z zakładką :)
Tik-tak, tik-tak, cykał miarowo ścienny zegar, a w panującej ciszy jego tykanie rozbrzmiewało głośno, ale usypiająco.
Po tę opowieść sięgnij do Zeszytu drugiego mojej książki: Opowiadania z zakładką :)
Komentarze (12)
Pierwsza piątka! :D
Ależ duma xD
Wesołych świąt! ^^
Świetne, i taka świąteczna atmosfera tutaj nagle zapanowała... Szczęśliwych, pełnych ciepła Świąt Bożego Narodzenia! 5 ;)
Świetne, i taka świąteczna atmosfera tutaj nagle zapanowała... Szczęśliwych, pełnych ciepła Świąt Bożego Narodzenia! 5 ;)
Cudowne opowiadanie :) moja koteczka dzisiaj nieźle szaleje i po swojemu też już coś mówi. Ode mnie 5 i życzę wspaniałych Świąt w przytulnej atmosferze. :D
Dziękuję Wam pięknie i już lecę świętować :) Jeszcze raz życzę wszystkim wszystkiego najlepszego :)
Wesołych Świąt ;) Ciekawy tekst! :D
Ja Ci powiem Wesołych ŚwiĄt ;-)
"Tik tak, tik tak" - złączyłabym tik-tak, tik-tak*, bo inaczej wypadałoby postawić więcej przecinków :)
"Lubię jak masujesz mi boczki" - przecinek po "lubię"
"Jak cię przyniosła byłeś" - po "przyniosła"
O, ja to właśnie też zawsze tak widzę. Mój kot mówi tylko wtedy, jak nie ma mnie w domu, to jest pewne. Swoją drogą ciekawe, co by mi powytykał :D Podoba mi się tekst i ulokowanie w nim dwóch odwiecznych wrogów, jakimi są kot i pies. Ogólnie takie bardzo ciepłe, świąteczne opowiadanie. A o budowaniu chatki też pamiętam do tej pory, strasznie mi się podobało! Zostawiam Ci piątkę i życzę wesołych świąt, Karolko. Twórz dzielnie dalej :)
Dziękuję, Rasiu, za podpowiedzi, już poprawiłam :)
Dziękuję też za życzenia i również przesyłam świąteczne uściski :)
Urocze!
Jak dla mnie na szóstkę! Ale skali brakuje więc klikam tylko 5:)
Dziękuję i cieszę się, że się spodobało :)
Jesteś mistrzynią dialogów :( Chyba potrzebuję tego w swoich kryminałach :P Pozdrawiam 5 leci
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania