Co po nas zostanie?

Co po nas zostanie?

Kręgi na wodzie,

gdy drążącą ręką

przydrożny rzuciliśmy kamień?

Ułożone dokładnie

kwiaty w wazonie

kilka słów

powiedzianych dosadnie?

Zasłonięta firanka,

zgaszona lampa

po raz ostatni,

rozbita w złości filiżanka.

Krzesło od stołu odsunięte?

pocałunek złożony

na czyimś policzku

i te drzwi zamknięte.

Co po nas zostanie?

Kropka na końcu litanii,

przecinek między wyrazami

i to ostatnie zapisane zdanie?

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (16)

  • Karawan 28.12.2016

    Zostanie po nas wspomnienie splątane z czyimś westchnieniem. I łezka roniona ukradkiem, gdy ktoś wspomnie Cię rankiem.
    Dziękuję za piękną refleksję! 5!

  • Karawan 28.12.2016

    wspomni

  • Ćwiartka 28.12.2016

    To ja dziękuję za komentarz;)

  • Azyl19 28.12.2016

    Super!, zapraszam do mnie...

  • Ćwiartka 28.12.2016

    wpadnę;)

  • Pan Buczybór 28.12.2016

    ... w bagno.

  • Ćwiartka 28.12.2016

    mam nadzieję że nie;)

  • ZłotaRóża 28.12.2016

    5!Piękny

  • Ćwiartka 28.12.2016

    Dziękuję!;)

  • Pan Buczybór 28.12.2016

    Podoba mi się. Jest magia. 5

  • Ćwiartka 28.12.2016

    Dziękuję;)

  • tygrysek100395 28.12.2016

    Wolę wiersze humorystyczne, ale ten może być. 5 :)

  • Hong Ra On 28.12.2016

    Bardzo ładny, delikatny i zwiewny : )

  • Ćwiartka 29.12.2016

    dziękuję;)

  • Alicja 28.12.2016

    Jest moc, 5. Pozdrawiam :)

  • Ćwiartka 29.12.2016

    dzięki;)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania