Co pozostanie

Co pozostanie po oklaskach

w wyludnionej sali koncertowej

gdzie samotne echo

obija się po kątach

 

Co pozostaje po pasku

co dawno temu zadał rany

a czas zasklepił je

w stwardniałe blizny

by ból przestał się sączyć

 

Co pozostaje po miłości

tulącej delikatne dłonie

dziecka złożone do modlitwy?

 

Co pozostaje kiedy

spojrzysz w głąb siebie

Sam osądź. Ja nie wiem...

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • KaMaRo dwa lata temu

    Ból fizyczny zapominamy lecz emocjonalny zostaje z mami do końca. Wiersz na 5

  • Catrina dwa lata temu

    Tak to prawda🙂 i dziękuję bardzo.

  • andrew24 dwa lata temu

    ...
    oglądać wschody zachody
    wypłynąć na szerokie wody
    szukać słońca między cieniami
    wtedy świat pogodzi się z nami

    dojrzy piękno w nas ukryte
    na światlo zostanie wydobyte
    ...
    Pozdrawiam serdecznie 5*
    Miłego dnia

  • Catrina dwa lata temu

    Pieknie napisane 🙂 nawzajem i dziękuję

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania