Dzięki, zamiar był taki by to zdanie było poprawne pod względem interpunkcji nie zawierając jej – to da się zrobić, ale poluzowałem trochę rygor bo nie o to chodzi by było poprawnie, chodzi o inny sposób myślenia, to będzie ciekawe gdy pojawią się jakieś fabułki również.
A nie wiedziałem że powinienem zaprosić, raczej to Ty mi robisz uprzejmość zaglądając tam, zresztą nie ma tam nic za bardzo osobistego, parę textów na razie, a w Codzienniku prawdy od fikcji nikt nie zdoła oddzielić. Zatem zapraszam na mój blog jeśli masz ochotę, będzie mi niezmiernie miło :)
Komentarze (13)
Wow, trzy jedynki przy pięciu czytaniach!
Nie codziennie zdarza się jedno tak drugie zdanie. Aż jestem ciekawy tego bloga.
Chcę skorygować pomyłkę: nie jedno tak drugie zdanie, ale nie jedno tak długie zdanie.
Dzięki, zamiar był taki by to zdanie było poprawne pod względem interpunkcji nie zawierając jej – to da się zrobić, ale poluzowałem trochę rygor bo nie o to chodzi by było poprawnie, chodzi o inny sposób myślenia, to będzie ciekawe gdy pojawią się jakieś fabułki również.
Bajkot z Miedzyświata a ten blog już istnieje czy trzeba na niego zaczekać?
Ok. Już widzę.
darjim, dzięki za zainteresowanie. Zajrzę również na Twego, bo pisałeś ze masz.
Będzie mi bardzo miło. A jak z zaproszeniem?
A nie wiedziałem że powinienem zaprosić, raczej to Ty mi robisz uprzejmość zaglądając tam, zresztą nie ma tam nic za bardzo osobistego, parę textów na razie, a w Codzienniku prawdy od fikcji nikt nie zdoła oddzielić. Zatem zapraszam na mój blog jeśli masz ochotę, będzie mi niezmiernie miło :)
Bajkot z Miedzyświata twój blok jest otwarty dla zaproszonych czytelników taka wyświetla się informacja.
Blog a nie blok.
Sorry.
darjim, aha, dzięki, to teraz rozumiem. Mój blok... ja jestem miłośnikiem bloków ;)
Już patrzę.
darjim, zmieniłem na publiczny, faktycznie miał być tajny na początku, zapomniałem.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania