Córeczka - drabble

- Justynka niestety nie robi postępów. Ostatni sprawdzian udowodnił to aż nadto dobitnie. Koszmarne błędy ortograficzne, budowa prostego zdania to dla niej ogromny problem, nie wspominając o interpunkcji. Do drugiego półrocza dopuściłam ją warunkowo, ale jeśli nie nadrobi zaległości, niestety nie będę mogła dać promocji do kolejnej klasy. Powinna brać korepetycje, my nie możemy z każdym pracować indywidualnie.

- Proszę mi tu nie imputować, że niby moja córeczka jest tępa i głupia. Ona z tym tekstem zdobyła dyplom w konkursie na portalu literackim Opowi.pl, a ludzie się nim zachwycali. To z pani jest tępa dzida, nie kumająca prawdziwej, nowoczesnej literatury.

Średnia ocena: 2.8  Głosów: 11

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (10)

  • słone paluszki 20.03.2022

    To byłby całkiem poprawny tekst, gdyby nie nazwa portalu.

  • okruszynka 20.03.2022

    Niestety nie orientuję się, czy na innych portalach jest podobnie.

  • pkropka 20.03.2022

    Chyba nie kumam nowoczesnej literatury. Albo jestem nie na czasie z tym, co dzieje się w szkołach...
    Niestety twój tekst nie wywołał we mnie żadnej refleksji.

  • okruszynka 20.03.2022

    Bezpieczniej jest jej nie znać.

  • zsrrknight 20.03.2022

    słabe i o niczym

  • okruszynka 20.03.2022

    Trzeba umieć czytać między wierszami.

  • MartynaM 20.03.2022

    Uwierzyło dziewczatko w komentarze na portalu, te pochlebne oczywiście, i co najgorsze - mama też... ?

    Podoba mi się tekst 6

  • okruszynka 20.03.2022

    Gratulacje za właściwe odczytanie przesłania mojego tekstu.

  • MartynaM 20.03.2022

    okruszynka, dyplom mi się należy...?

    A tak na serio, to każdy chyba zrozumiał, tylko niektórzy zobaczyli siebie w Justynce i jej mamie...?

    Wesołego dnia!

  • okruszynka 20.03.2022

    Dzięki. W imieniu służby przyznaję ten dyplom.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania