Córeczka - drabble
- Justynka niestety nie robi postępów. Ostatni sprawdzian udowodnił to aż nadto dobitnie. Koszmarne błędy ortograficzne, budowa prostego zdania to dla niej ogromny problem, nie wspominając o interpunkcji. Do drugiego półrocza dopuściłam ją warunkowo, ale jeśli nie nadrobi zaległości, niestety nie będę mogła dać promocji do kolejnej klasy. Powinna brać korepetycje, my nie możemy z każdym pracować indywidualnie.
- Proszę mi tu nie imputować, że niby moja córeczka jest tępa i głupia. Ona z tym tekstem zdobyła dyplom w konkursie na portalu literackim Opowi.pl, a ludzie się nim zachwycali. To z pani jest tępa dzida, nie kumająca prawdziwej, nowoczesnej literatury.
Komentarze (10)
To byłby całkiem poprawny tekst, gdyby nie nazwa portalu.
Niestety nie orientuję się, czy na innych portalach jest podobnie.
Chyba nie kumam nowoczesnej literatury. Albo jestem nie na czasie z tym, co dzieje się w szkołach...
Niestety twój tekst nie wywołał we mnie żadnej refleksji.
Bezpieczniej jest jej nie znać.
słabe i o niczym
Trzeba umieć czytać między wierszami.
Uwierzyło dziewczatko w komentarze na portalu, te pochlebne oczywiście, i co najgorsze - mama też... ?
Podoba mi się tekst 6
Gratulacje za właściwe odczytanie przesłania mojego tekstu.
okruszynka, dyplom mi się należy...?
A tak na serio, to każdy chyba zrozumiał, tylko niektórzy zobaczyli siebie w Justynce i jej mamie...?
Wesołego dnia!
Dzięki. W imieniu służby przyznaję ten dyplom.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania