Coś o mnie
No więc tak, miałam tu konto jako " Tajemnicza", ale nie wiem dlaczego nie mogłam się zalogować. :-/ A z racji tego, że opowi.Pl to najlepsza strona do pisania jaką znam, to założyłam to konto. Chyba nie jesteście źli. No a dla tych co nie czytali moich wpisów, i bardzo nic nie wiedzą o mnie to tak. Mam 14 lat, jestem raczej spokojna, pisanie to dla mnie lekarstwo na samotność. Mam w miarę bujną wyobraźnię. Do osób które czytały " Szczęśliwa ławka", będę tutaj to kontynuować, na szczęście mam zapisane na komputerze wcześniejsze rozdziały. Tak więc to chyba tyle, jeszcze raz przepraszam, za małe zamieszanie. :)
Komentarze (17)
Zgadzam się, ze to najlepsza strona! ;)
Przy logowaniu masz taki link "nie pamiętasz hasła?" i tam na twojego maila przyjdzie nowe hasło. Próbowałaś?
Tak, hasło jest ok. Nie wiem czemu nie chce wejść.
Napis z do admina i tyle :)
Trochę straciłam, ale już nie chce mi się robić zamieszania. Chyba wam to nie przeszkadza, prawda?
Mi nie przeszkadza :)
A logujesz się przy pomocy hasła tego ci Ci przyszło na maila?
Ja też zmieniałem hasło i wszystko zadziałało
Spróbuję jeszcze raz.
Daj znać jak poszło ;)
Udało się :D zapraszam na tamten prof. Ja to zawsze tyle zamieszania muszę zrobić. Przepraszam! ;)
Ale mimo to piszesz z Zaszyfrowanej xD
Chciałam tylko poinformować ;)
O już :)
Ooo dzień dobry :D
Dobry, dobry ;3
Siemka. Też się zgadzam najlepsza i Najlepsi ludzie :))
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania