Coś o mnie

No więc tak, miałam tu konto jako " Tajemnicza", ale nie wiem dlaczego nie mogłam się zalogować. :-/ A z racji tego, że opowi.Pl to najlepsza strona do pisania jaką znam, to założyłam to konto. Chyba nie jesteście źli. No a dla tych co nie czytali moich wpisów, i bardzo nic nie wiedzą o mnie to tak. Mam 14 lat, jestem raczej spokojna, pisanie to dla mnie lekarstwo na samotność. Mam w miarę bujną wyobraźnię. Do osób które czytały " Szczęśliwa ławka", będę tutaj to kontynuować, na szczęście mam zapisane na komputerze wcześniejsze rozdziały. Tak więc to chyba tyle, jeszcze raz przepraszam, za małe zamieszanie. :)

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (17)

  • BreezyLove 21.05.2015

    Zgadzam się, ze to najlepsza strona! ;)

  • Wałenza 21.05.2015

    Przy logowaniu masz taki link "nie pamiętasz hasła?" i tam na twojego maila przyjdzie nowe hasło. Próbowałaś?

  • Zaszyfrowana 21.05.2015

    Tak, hasło jest ok. Nie wiem czemu nie chce wejść.

  • Wałenza 21.05.2015

    Napis z do admina i tyle :)

  • Zaszyfrowana 21.05.2015

    Trochę straciłam, ale już nie chce mi się robić zamieszania. Chyba wam to nie przeszkadza, prawda?

  • Wałenza 21.05.2015

    Mi nie przeszkadza :)

  • Wałenza 21.05.2015

    A logujesz się przy pomocy hasła tego ci Ci przyszło na maila?

  • Wałenza 21.05.2015

    Ja też zmieniałem hasło i wszystko zadziałało

  • Zaszyfrowana 21.05.2015

    Spróbuję jeszcze raz.

  • Wałenza 21.05.2015

    Daj znać jak poszło ;)

  • Zaszyfrowana 21.05.2015

    Udało się :D zapraszam na tamten prof. Ja to zawsze tyle zamieszania muszę zrobić. Przepraszam! ;)

  • Wałenza 21.05.2015

    Ale mimo to piszesz z Zaszyfrowanej xD

  • Zaszyfrowana 21.05.2015

    Chciałam tylko poinformować ;)

  • Tajemnicza... 21.05.2015

    O już :)

  • Wałenza 21.05.2015

    Ooo dzień dobry :D

  • Tajemnicza... 21.05.2015

    Dobry, dobry ;3

  • NataliaO 21.05.2015

    Siemka. Też się zgadzam najlepsza i Najlepsi ludzie :))

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania