Dla mniie super. Może delikatnie jakieś jedno słówko, na inne, ze dwie lierówki, ale poza drobiazgami fajne. Zazdroszczę Ci umiejętności takiego plastycznego używania przenośni w opisach zjawisk, zdarzeń czy emocji. Piszne. Poproszę drugiego pączka (niie lubię pączków, ale ten mi smakował :-)).
Dlaczego ta Pani ma imię do połamaniia języka i oka????
" Eliot Mighty, uczeń liceum nr pięćdziesiąt dwa, obrzydliwie zakochany w swojej nauczycielce matematyki wyznał jej swoje uczucie, przed całą klasą." - swojej nauczycielce/swoje uczucia, ech, weź Swój tekst i to ogarnij.
Pod koniec Ci się coś rozjechało ze spacją.
Nadajesz bardzo fajne imiona. Nie tylko tu, ale zazwyczaj. To Twój mocny punkt. Treść umiarkowanie porywająca, trochę najpierw nudno, ale potem całkiem wciągające.
Obadaj jeszcze nazwę liceum, bo raz mam wrażenie, że jest to 52,a innym 56.
Komentarze (10)
"Kiedy wydawało się, że jest już w zasięgu pola widzenia Eliota, głos ucichł. Pojawił
Się natomiast papierki po ulubionych cukierkach czekoladowych Eliota" - się coś rozjechało. Właściwy koment później.
Ok, tak więc będę oczekiwał
Dla mniie super. Może delikatnie jakieś jedno słówko, na inne, ze dwie lierówki, ale poza drobiazgami fajne. Zazdroszczę Ci umiejętności takiego plastycznego używania przenośni w opisach zjawisk, zdarzeń czy emocji. Piszne. Poproszę drugiego pączka (niie lubię pączków, ale ten mi smakował :-)).
Dlaczego ta Pani ma imię do połamaniia języka i oka????
Żeby ćwiczyć język. Spodobało mi się takie wygibasowanie i dąłem :)
marok :-) a to chyba że tak :-)
" Eliot Mighty, uczeń liceum nr pięćdziesiąt dwa, obrzydliwie zakochany w swojej nauczycielce matematyki wyznał jej swoje uczucie, przed całą klasą." - swojej nauczycielce/swoje uczucia, ech, weź Swój tekst i to ogarnij.
Pod koniec Ci się coś rozjechało ze spacją.
Nadajesz bardzo fajne imiona. Nie tylko tu, ale zazwyczaj. To Twój mocny punkt. Treść umiarkowanie porywająca, trochę najpierw nudno, ale potem całkiem wciągające.
Obadaj jeszcze nazwę liceum, bo raz mam wrażenie, że jest to 52,a innym 56.
Can, imiona to najmniejszy problem. Na samym imieniu tekstu nie zbuduję.
marok, to nie jest Twa jedyna wartość, ale zawsze dodana. Coś w stylu: dobrze meić 7 asów, ale zawsze lepiej 8
No, jakbym Zenka wstawił to pewnie byłoby zbyt prostolinijnie
Ni ma :-(
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania