Cuś za cuś
Moi dworzanie mówią że nie okazujesz wystarczającej wdzięczności moim staraniom. Też tu widzę i też mnie to wkurza. Zanim więc podam ci ratunkową brzytwę, wiedz, że nie mam nic przeciwko tobie. To tylko taka handlowa wymiana uprzejmości mająca na celu zrobienie cię w konia; biznesowa zagrywka polegająca na oferowaniu ci niczego w zamian za wszystko.
Są chwile, gdy nawet cię lubię. Rzadkie, ale są. Ostatnio wszakże zauważyłem, że ociągasz się z czołobitnością i wtedy denerwujesz mnie w sposób rażący. Na ogół jednak rozumiem, dlaczego jesteś taki, jaki jesteś. W pewnym sensie mamy podobne usposobienia, bo roznosi nas duma. No i ty choleryk i ja choleryk. Tylko że za moją dumą kryją się czołgi, a za twoją ich widoczny brak. Co sprawia, że od mojego kaprysu zależy los twojego narodu, Tak więc nie fikaj, bo to nieładnie i weź pod uwagę fakt, że zanim dostaniesz ode mnie pomoc, MUSISZ zgodzić się na zdarcie skóry.
Komentarze (26)
Zjełczały komuch recenzuje.
Mały pedałku, nie denerwuj się tak, wiem że lubisz silnych ludzi, a raczej tych słabych, którzy mają władzę i kompleks niższości, wiem, że chciałbyś być wielkim narodowym poetą, ale niestety nie wychodzi.
Być może. Twoje 68-letnie jaja (zapodałeś) świeżością raczej nie zalatują. Deficytami i owszem, półkule. Recenzujesz autora, wizytując jego recenzję. "Zjełczały" argumentuje osądy, ty swoim argumentujesz zjełczałość nie tylko nabiału, ale i proces otępienny.
Zestawienie - zjełczały komuch - zalatuje pejoratywnie. Nie wskazałeś powodów, a są ważne gdyż w Polsce komuny jako systemu ustrojowego nie bylo, ale jest - to ustrój kościoła katolickiego, który charakteryzują: wspólnotowa własność środków produkcji, każdemu wedle potrzeb, od każdego wedle zdolności. Dorzucę tu jeszcze wspólne użytkowanie dzieci, czasem gospodyń w spodku z plebanią.
Gdybyś tak o papamobile, Jędraszewskin, Leszku flaszce ...
A tekst, widzę elementy ironicznego potraktowania "wartości", a w tym podobnych tobie hipokrytów...
ireneo zrób badania
Grain
przestań wreszcie dłup
bać w nosie kiedy PISzesz. To obrzydliwe w każdym wieku ale w twoim niewybaczalne.
I zapnij rozporek. Ty tu wykorzystujesz obecność iserów do rozkoszowania się swintuszeniem, i to w obecności Jezusa?
Kacap rumakuje.
A ty obrońco faszystów marzysz zapewne, żeby afd rządziło połową Polski, a drugą ich serdeczny przyjaciel Putin.
Conie i Grain rozszyftowaliście mnie, pedałki
pedałki, no no, nerwinuś to tobie puszczają zwieracze intelektu
Grain A co , Bogumił dzisiaj nie przyjdzie?
Grain co oni mają w tych pustych łbach? Pewnie cały czas o tym myślą, skoro co w sercu to na ustach;)) Pan komuch trochę intelintniejszy od tej pozostałej pospolitej grandy, ale jak przychodzi co do czego to zwieracze puszczają jak pozostałym.
Conie No, a ty zakamuflowany LGB - towcu Celina, Bogumił, Conie, Dobranocka....
Co tam kacapie seplenisz?
Conie To co słyszysz, jak tam przygotowania do urodzin Hitlera?
Czemu nikt nie rozważa opcji że to może nie spięcie charakterów a teatr jednej z stron a może i dwóch
?
I Ty chyba masz rację. Ten teatr obliczony na na niejednego widza swoje sprawia. Nerwince emocje się udzieliły a w polityce ważne by czytać bez emocji. Za to sam tekst dobrze pomyślany i wykonany
piliery, karyma .Z tego zestawu to tu jest jeden aktor, który zablefował że nie umie grać w karty, a jednak poszedł Vabank , nie przewidując że może nastąpić Vabank riposta. Według niego ten blef miał podstawy do wygranej w postaci zewnętrznego poparcia w znaczonych kartach UE. Jednak może się okazać ,że to dalsza część tej samej gry, wszak gra odbywa się w tym samym kasynie . Tylko hipotetyczna wygrana może być z góry przegrana.
Niezależnie od uczestników hazardu to krupier prowadzi grę tasując i rozdając karty, zbiera żetony od graczy przegranych i wypłaca je zwycięzcy. Tu pytanie kto pełni tą funkcję ???
Tekst dobrze pomyślany i wykoany owszem. Ale gdybym czytał za tydzień mógłbym nie załapac o co w ogóle chodzi, za miesiac tym bardziej.
nerwinka, karyma . Dopóki Sługa Narodu ma możliwość dobierania ukrytych kart z rękawa UE, to wszystko może się zdarzyć . Dopiero słowo sprawdzam ujawnia wszystkie atuty i zamyka wszelkie manewry. Karty leżą otwarte na stole.
Może się jednak okazać że KRÓL JEST NAGI.
Choć byłem dzieckiem w 39 r, to znam wartość Europejskich Aliansów; Za Gdańsk umierać nie będziemy, do wojny z Rzeszą nie jesteśmy gotowi, oraz nie oddamy nawet jednego guzika. Rezultat prężenia muskułów wszyscy znamy -to tragedia II Wojny Światowej..
Francja zamiast umierać za Gdańsk została głównym kolaborantem III Rzeszy Niemieckiej, a obecnie doradza nam abyśmy " siedzieli cicho". Historia kocha powtórki; Deja vu.
Głupi komuchowaty dziaders☠️
Wracaj do trumny.
SwanSong POwiedz to kamedule, zjełczało zzieleniały klonie :p
Widać, że za młodu dużo w Trybunie Lidu, albo jakimś Głosie Robotniczym ostrzyłeś pióro. Ten sznyt nie do podrobienia pozostał🤠
Ludu
Robił za siebie, ty pod Ponckiego.
Tow. Jarosław K. robił doktorat pod Lenina i to pod, jakbyś we wrodzonej nienawiści do kumatych naPISał, żydowkim komuchem.
Tow. podejrzany sw. h.c. Mateusz zaczął wyrabiać pióro od śpiewania Gaudemusa pod Bierutem. Popatrz ilu i jacy dzięki dyktaturze proletariatu uczyli się czytać i pisać zamiast proboszczom świnie tuczyć. Ty też, paciorku.
ireneo. Fajnie napisane jak na analfabetów przystało, same wyznania miłosne nowego otwarcia : befana_di_campi 3 dni temu > Głupi komuchowaty dziaders☠️
SwanSong 3 dni temu >Wracaj do trumny.
ireneo 3 dni > jakbyś we wrodzonej nienawiści do kumatych naPISał, żydowkim komuchem.
Lotos 4 dni temu> Mały pedałku, nie denerwuj się tak,<
Choć bez adresu to styl świadczy o POziomie.
Zamiast nawiązania do tematu Autora ,
to strzały z krążownika AURORA
do popierających ochronę żyrandola.
Po co każdemu po rozumie,
jak go nawet w prostej mowie użyć nie umie.
Niestety tam gdzie niedostatek intelektu, co oczywiste
tam górują ekskrementy i wycieczki osobiste.
A co do tematu;> Może się jednak okazać że KRÓL JEST NAGI.<
Tak właśnie się okazało, po nocnym liście.
Europa taka mądra i wspaniała,
okazała się dla pomocy za mała.
Oddać cudze bogactwa za wygodę wolała
To tak samo jak za nasz Gdańsk umierała.
A wcześniej Czechy nie swoje oddała.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania