-----(wykasowany)-----

----

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (12)

 • befana_di_campi 3 miesiące temu
  Przy tekście się popłakałam [ciut]. Mam jednak pewne wątpliwości, czy zostanie on zauważony przez "profesjonalistów"? Znam życie, także to literackie, dlatego nie mam złudzeń, że uczynią, co uczynią. Lecz nagrodę mogę Panu od siebie ofiarować [własne tomiki, podobno nie takie złe]. Adres mailowy znajdzie Pan w moim profilu :)

  Serdecznie :)
 • Antoni Grycuk 3 miesiące temu
  Befana,
  nawet jeśli jury nie zauważy tego tekstu, to wielką dla mnie nagrodą jest, że czytelniczka się ciut popłakała. Bo mój zamiar był taki, aby napisać taki pół-melodramat. Choć nie do końca melodramat.
  A tomik chętnie przyjąłbym, ale z opowiadaniami prozatorskimi, bo z poezyją to ja na bakier. Czasem coś skrobnę, ale to z potrzeby serca niż dla literackości. I niech tak zostanie.

  Serdecznie pozdrawiam.
 • befana_di_campi 3 miesiące temu
  Mogę przesłać i opowiadania ;-)
 • Tjeri 3 miesiące temu
  Przedni pomysł (na wplecenie miejsc) i dobre wykonanie. Przyznaję, że również się wzruszyłam.

  "Jest połowa lipca, słońce nieco za chmurami, dość ciepło, ale dość chłodno jak na tę porę roku." W tym zdaniu cusik zgrzyta. Może dodać "i" przed drugim "dość" albo pozbyć się powtórki?
 • Antoni Grycuk 3 miesiące temu
  Tjeri,
  bardzo dziękuję za wzruszenie. To naprawdę wielka dla mnie nagroda.
  A z tym zdaniem to lipa, po prostu niepotrzebne dałem "dość ciepło", doklejałem to zdanie już naprędce, tuż przed publikacją i przeoczyłem. Dzięki za zauważenie.

  Pozdrawiam
 • piliery 3 miesiące temu
  JAK to słyszę proponuję zmienić na KIEDY to słyszę.
 • Antoni Grycuk 3 miesiące temu
  Krakowskim targiem zmieniłem na "gdy to słyszę" ;) Dzięki.

  Pozdrawiam.
 • piliery 3 miesiące temu
  Antoni Grycuk Nie ma to jak targ i obie strony zadowolone. Ja jestem. Dobry tekst tylko czy Ci go nie utrącą za publikację przedkonkursową.
 • pasja 3 miesiące temu
  Obraz o Warszawie, ale jak znajomy. Może mieć miejsce w Szczecinie, Krakowie w Przemyślu... wystarczy zmienić nazwy miejsc. Opowieść o przemijaniu i niespełnionej miłości wplatanej w cykl rozbudowy Warszawy. Jak mocno można zniszczyć człowieka stawiając go w innym szeregu. Pochodzenie społeczne zdominowało rozsądek.

  Raz stracę, drugi raz zyskam, życie kołem fortuny się toczy. Kto wie, może to ostatni agrest w pana życiu?... jaka mądrość w tych słowach tkwi, w słowach zwyczajnej kobiety.

  Emocjonalnie mnie poruszyłeś, bo każdy ma jakieś wspomnienia które jak igły klują.

  – To nic, będę cie odwiedzał. – Przytuliłem się do ciebie... brakuje ogonka w cię

  Pozdrawiam
 • Antoni Grycuk 3 miesiące temu
  Pasjo,
  jak jeździłem jako taksówkarz, zainteresowała mnie ta Rolna w dwóch częściach i wiedziałem juz wtedy - jeszcze nie pisząc - że to świetny materiał na historię.
  I sądząc po Waszych komentarzach, chyba udało mi się osiągnąć to, co zamierzyłem.
  Dziękuję za słowa i poprawkę. Już poprawione.

  Pozdrawiam.
 • Tjeri 3 miesiące temu
  Antła, daj znać jak Ci poszło. Trzymam kciuki.
 • Antoni Grycuk 3 miesiące temu
  Niestety, w związku ze związkiem i korono są opóźnienia i jeszcze nie ma nawet regulaminu, ale wiem, że prace będzie można składać do końca września, a rozstrzygnięcie w listopadzie. Dziękuję za trzymanie palców tam, gdzie trzeba ;) hihihi
  Pozdrawiam

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania