Czar słów

W blasku gwiazd doceniam czas.

Chwały blask — nie każdy mnie zna.

Świecę swoimi tekstami jak karat.

Banał? A może nie dojdzie ta fama.

Mam dobry słuch do słów, słyszysz?

Czy raczej widzisz? Bo ja to czuję.

Słowem tak się czaruje.

Średnia ocena: 2.3  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (27)

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Całkiem ,całkiem:)

  • Dedal 7 miesięcy temu

    Dzięki to dopiero początek mojej publikacji 😁

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Dedal to życzę Ci powodzonak:)Ale musisz mieć tutaj bardzo twardy charakter.
    ...
    .

  • Dedal 7 miesięcy temu

    Pulinaaa dzięki za radę będę twardo trzymał gardę 😎

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Dedal no i pięknie!Piona🤜🤛
    Już Cię lubie😉

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Zbuduj nam tutaj dobry labirynt ewakuacyjny:)Podobno z tego slyniesz:)

  • Dedal 7 miesięcy temu

    Nie tylko z tego, jestem kreatorem tworzę wiersze i je wieszczę 😁

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Wieszcz żeś Panie🤣😉🤛

  • Dedal 7 miesięcy temu

    Nie ja nie jestem wieszczem tylko wieszczę swoje wizję Pani😂🤜

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    🤣🤣🤣okeyo

  • Dedal 7 miesięcy temu

    Pulinaaa Cieszę się że się rozumiemy 😸👍

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Dedal oczywista oczywistosc;)

  • Dedal 7 miesięcy temu

    Paulinaaa skradłaś moją sympatię do ciebie 😄

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    haha ojej dzięki:) MIŁE!chociaż jakieś pozytywne odzwierciedelenia w dzisiejszym dniu zagubienia:)

  • Dedal 7 miesięcy temu

    Pulinaaa Dla jednych zagubiony, a dla innych znaleziony 😀

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Dedal :) Ode mnie dobra wibracja idzie!:)ja zaeszę zycze powodzonka:)

  • Dedal 7 miesięcy temu

    Pulinaaa Taka osoba jak Ty to skarb – bezcenny i nie do zmierzenia.😸

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Dedal ojej🙈🙈Dziekuje💚🤭

  • Dedal 7 miesięcy temu

    Pulinaaa Na tym polega magia słów to po prostu czuć 😀

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Dedal 😁🤭o Magii to akurat nie musisz mnie uswiadamiac, więc coś na jej temat😉,chodź nie jestem za jej stosowaniem

  • Dedal 7 miesięcy temu

    Pulinaaa Ja znam tylko taką magię:
    Na szare życie stosuję magię.
    Zamykam oczy i widzę ciebie.
    Słyszę siebie — i przelewam to na papier.
    To mój skarbiec, a w nim — skarby w piramidzie.
    😁

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Dedal Wow 🥰🥰 ,bo się zakocham😉😉🤭

  • Dedal 7 miesięcy temu

    Pulinaaa Poezja potrzebuje muzy wtedy staje się najlepsza.
    A takie emocje tylko ją wzbogacają warto dać się porwać tym uczuciom 😁😉

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Dedal czyż nie nie jestem?🤭🤣😉😉powiedziała poezja do autora

  • Dedal 7 miesięcy temu

    Pulinaaa Autor na to jesteś jedną weną.
    Jak my składamy się z wielu cząstek, tak poezja składa się z wielu muz.😎

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Dedal 👌 ok niech Ci bedzie

  • Dedal 7 miesięcy temu

    Pulinaaa niechaj komuś będzie temu się powiedzie 👍

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania