Czarnoprochowy "Gang z Dzikiego Zachodu"

Z ostatniej chwili. Grupa mężczyzn, uzbrojonych w rewolwery czarnoprochowe, napadła na stację benzynową w miejscowości Kwiatuszki Wielkie. Napaść była odpierana przez 20 minut przez właściciela stacji i dwóch pomocników z użyciem strzelby czarnoprochowej i dwóch bumerangów. W międzyczasie na odsiecz wyruszyły oddziały policji z Jajkowa, które na miejscu nie zastały jednak żadnego z napastników, gdyż ci zbiegli na wierzchowcach, skradzionych ze stajni w Szczaworyżu.

 

Policji z Jajkowa udało się ustalić tożsamość 4 mężczyzn, którzy dnia 13.12.2021 z bronią czarnoprochową w ręku napadli na stację benzynową w miejscowości Kwiatuszki Wielkie. Zidentyfikowani bandyci to Hieronim Buldog, Maniek Glaca, Ryszard Kolano i Stanisław Brzeszczot. Niebezpieczny gang, zbiegły na wierzchowcach, skradzionych ze stajni w Szczaworyżu, otrzymał już w polskich mediach przydomek "Niebezpiecznego gangu z Dzikiego Zachodu". Jak udało się ustalić jajkowickiej policji, napadowi udało się zapobiec głównie dzięki dwóm bumerangom, którymi bandyci byli atakowani w przerwach od repetowania czarnoprochowej strzelby, należącej do właściciela stacji benzynowej. Miejsce pobytu groźnego gangu jest w tej chwili nieznane. Za pojmanie gangu wyznaczona została nagroda w wysokości 2 mln złotych.

 

Czarnoprochowy "Gang z Dzikiego Zachodu" znowu atakuje! Porwane zostały dwa kolejne Ogrodowe Krasnoludki — krasnoludek z Zadobrza i krasnoludek z miejscowości Budy Rządowe. Gang żąda okupu w wysokości 5 mln złotych za uwolnienie krasnoludków. W przypadku niewypłacenia okupu gang grozi przemalowaniem krasnoludków na zielono!

 

W miejscowości Zimna Woda z jednej z posesji zniknęły dwa kolejne ogrodowe krasnoludki — krasnoludek "Marysia" i krasnoludek "Dorota". Policja z Jajkowa obawia się, że czarnoprochowy "Gang z Dzikiego Zachodu" dąży do monopolizacji rynku, tj. kradzieży wszystkich ogrodowych krasnoludków w Polsce, a potem handlowania nimi po niebotycznie zawyżonych cenach. Zaalarmowany sytuacją, Łowca Nagród z Przytulanki Jan Prędkie a Odważne Kopyto zapowiedział podjęcie stanowczych i skutecznych kroków w celu ujęcia niebezpiecznego gangu, z którym nie może sobie poradzić cała polska policja.

 

cdn.

Średnia ocena: 4.3  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

 • Jordan Tomczyk 2 tygodnie temu
  Hah, emocjonujący skrót wiadomości. Ciekaw jestem dalszych losów gangu. Popraw tylko, że napadowi udało się zapobiec, a nie napadu, ale poza tym fajnie się czytało 😉
 • satyrekrol 2 tygodnie temu
  Może coś tam nie zagrało gramatycznie, ja jestem bardzo skrupulatny, ale mogłem się pomylić, przepraszam najmocniej.
 • Jordan Tomczyk 2 tygodnie temu
  satyrekrol najlepszym się zdarza, także luz. Grunt, że całość fajna 😉
 • Marian 2 tygodnie temu
  Dobra, czekam dalszego ciągu.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania