Wszystko sobie wyobrazilam i chciałabym podejść do tego człowieka i go pocieszyć, wesprzeć, potem Anioła, by przywrócić mu białe skrzydła ;c To było piekne,wzruszylas mnie :') 5
O widzisz, a ja na anioła nie zwróciłam aż takiej uwagi. Bardziej skupiłam się na mężczyźnie. Po Waszych komentarzach odkryłam drugie dno tego opowiadania :)
Ktokolwiek, zgadzam się i trzymam Twoją stronę. Niech chociaż NataliaO zostanie! Ja na przykład nie odejdę, bo inni odchodzą :( Jestem tutaj, póki ktoś jeszcze mnie komentuje :/ A Ciebie, Natala, kochamy tak jak Shiroi! ♥
Widzę, że znowu długo mnie nie było. Wchodzę mam ochotę poczytać jedną z moich ulubionych autorek, a tu nie ma.
Nie ogarniam całej sytuacji, ale rozumiem, że odeszłaś. To jakaś przerwa z powodu choroby? Czy konkretne odejście? Dziewczyno nie interesuje mnie, co się stało, ale powinnaś zostać i pisać, bo się świetnie rozwijałaś. A nikt nie potrafi pisać z uczuciem tak jak Ty!
Mam nadzieję, że jak zajrzę tu ponownie będziesz.
Była zwyczajnie kochaną, wrażliwą, życzliwą osóbką, zawsze nas zarażała swoim uśmiechem. Trzeba ją szybko sprowadzić z powrotem, zanim ta zła atmosfera zagniedździ się na dobre
Komentarze (22)
Natalia wole Cie chyba z bialymi skrzydlami :D 5 ps.fajna piosenka mi sie skojarzyla Alter Bridge - Broken Wings
Przesłucham. Jared ja mam pół na pół skrzydła hihi :)
Było mi zal tego człowieka 5 :)
Mi anioła; Dziękuje :)
Wszystko sobie wyobrazilam i chciałabym podejść do tego człowieka i go pocieszyć, wesprzeć, potem Anioła, by przywrócić mu białe skrzydła ;c To było piekne,wzruszylas mnie :') 5
Cieszy mnie! To bardzo mnie cieszy! Dziękuje za te słowa :) ;*
O widzisz, a ja na anioła nie zwróciłam aż takiej uwagi. Bardziej skupiłam się na mężczyźnie. Po Waszych komentarzach odkryłam drugie dno tego opowiadania :)
Pisząc słowa ,,drugie dno'' miałam na myśli, głębszy sens :)
No, ale każdy ma inna wizję Karola :)
Natala, ty też odchodzisz? :o Tylko nie to! Czemu nie masz opowiadań? :c Proszę, nie bądź jak Shiroi! :'(
O boże, co tutaj się dzieje?! ja mam dość tych ciągłych odchodzeń, natalia zostań chociaż ty!!!
Ktokolwiek, zgadzam się i trzymam Twoją stronę. Niech chociaż NataliaO zostanie! Ja na przykład nie odejdę, bo inni odchodzą :( Jestem tutaj, póki ktoś jeszcze mnie komentuje :/ A Ciebie, Natala, kochamy tak jak Shiroi! ♥
Widzę, że znowu długo mnie nie było. Wchodzę mam ochotę poczytać jedną z moich ulubionych autorek, a tu nie ma.
Nie ogarniam całej sytuacji, ale rozumiem, że odeszłaś. To jakaś przerwa z powodu choroby? Czy konkretne odejście? Dziewczyno nie interesuje mnie, co się stało, ale powinnaś zostać i pisać, bo się świetnie rozwijałaś. A nikt nie potrafi pisać z uczuciem tak jak Ty!
Mam nadzieję, że jak zajrzę tu ponownie będziesz.
Pozdrawiam NataliaO. Prue :)
Prue popieram! Mnie też przez chwilę nie było i łup... w słup... nie ma ludzi. Mam nadzieję, że tęsknota ich ściągnie ;)
Nie odchodź! I kto mi będzie komentować dalsze losy Juli i Łukasza?
Ja przeżyłam szok Chris, kiedy tu weszłam. Lekko ogarniam tą sytuację. Ale nie zamierzam komentować, bo widzę, iż to nie ma sensu.
Majeczuunia, a kogo ja będę czytać. Nikt tak jak Ona nie potrafi pisać z sercem. Smutne :(
Natalka była jednym z tych, którzy czynią opowi OPOWI. Jak jeszcze Filip odejdzie, to się zrobi Tytanic
Zauważyłam, że miała to coś. Wszędzie jej było pełno i wspierała ludzi. To rzadkość w tych czasach.
Masz rację.
Była zwyczajnie kochaną, wrażliwą, życzliwą osóbką, zawsze nas zarażała swoim uśmiechem. Trzeba ją szybko sprowadzić z powrotem, zanim ta zła atmosfera zagniedździ się na dobre
Natalka, zrobię wszystko byś wróciła!
Wróć do Nas, traktujemy Cię tu jak rodzinę, będzie nam Ciebie brakowało, a bez kilku osób opowi stanie się puste, będzie tu odczuwalny brak!! :(
A Ciebie nie ma. Pozdrawiam.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania