Czasem
„Czasem”
Czasem jest tak,że poświęcasz swoje szczęście by uszczęśliwić drugiego.
Czasem jesteś szczęśliwy a czasem nie to jest życie,albo doceni albo nie.
Czasem jest tez tak ze płaczesz mimo ze to nie daje ci nic a z bezsilności opadasz już z sił.
Czasem tez już nawet brakuje łez życie toczy swój bieg.
A czasem wolisz czuć ból przez zaciskanie łez by móc w końcu nauczyć się nie być na dnie.
Komentarze (3)
Same oczywistości. Napisz opowiadanie o kimś, kto zmaga się z takimi problemami. Daj życie swoim słowom i zaskocz czytelnika. Nie oceniam. ;)
Podpinam się :)
Brak polskich znaków. Zła interpunkcja.
Oczywistość w przekazie.
Zalecany dilejt, ze szczególnym uwzględnieniem trybu try miga.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania