Cząsteczka z dwóch myśli
Myśli odbijają się o ścianki mojej głowy.
Krążą wokół ciebie — czekam, aż zderzą się
jak dwa atomy, z których rodzi się cząsteczka.
Jej nazwą zajmie się poezja,
nada jej rytm i obraz,
tak jak ja nadaję temu tekstowi duszę.
Myśli odbijają się o ścianki mojej głowy.
Krążą wokół ciebie — czekam, aż zderzą się
jak dwa atomy, z których rodzi się cząsteczka.
Jej nazwą zajmie się poezja,
nada jej rytm i obraz,
tak jak ja nadaję temu tekstowi duszę.
Komentarze (14)
bzdura totalna... myśli odbijają się, chyba jak piłka, od jednej głowy do drugiej, a w głowie pusta, a raczej sieczka...
pustka*
Grafomanka jeśli w coś wierzysz to, to się materializuje ,,powiedz tej górze przesuń się a się przesunie " warunek? zrób to z wiarą.
Życie należy budować na skale ,nie na piasku.
,,Wtedy dotknął ich oczu ,mówiąc ,niech wedle wiary waszej się wam stanie"...i jeszcze...
,,Nie ma bowiem nic niemożliwego dla tego który wierzy "
Puknij się w głowę zanim coś napiszesz, może wtedy będzie miało to sens...
Grafomanka po co ta agresja?
Grafomanka to nie może je słowa ,to Słowo Boże które Jest Żywe i skuteczne! Jeśli On coś mówi to tak jest .Słowo Boże ma Moc przekonałam się o tym już nie raz.
nie moje*
Jedna myśl ta sama w Jedności, w istocie i w treści ale jakby z dwóch stron spotyka się w jednym miejscu ..w Centrum gdzie łącznikiem Jest ten który Stwarza ..i kreuje .,,Jego myśli nie są naszymi myślami"
Tylko z takiego połączenia może powstać coś naprawdę wartościowego.
Kamienie milczą..szyfr mnie gubi ,słowa się placzą.
Utknełam na moment ,nie wiem jak wyjsc
..
Pulinaaa
W labiryncie zdarzeń prowadzi nas wiatr słów,
a złota nić — nieważne, w którą stronę ruszymy —
i tak do siebie sprowadzi.😀
Dedal oby nie do zguby🙈🤣😅😅
Robię przerwe na moment by poukładać swoje myśli i świat..
Jednak tej duszy w tym tekście nie widzę. Grafomanka ma niestety rację. Trzeba by napisać od nowa i lepiej, logiczniej sformułować odczucia i myśli.
Już duszę pchnąl w tym wierszu.
O to turaj chodzi:)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania