Cząsteczka z dwóch myśli

Myśli odbijają się o ścianki mojej głowy.

Krążą wokół ciebie — czekam, aż zderzą się

jak dwa atomy, z których rodzi się cząsteczka.

Jej nazwą zajmie się poezja,

nada jej rytm i obraz,

tak jak ja nadaję temu tekstowi duszę.

Średnia ocena: 3.6  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (14)

  • Grafomanka 7 miesięcy temu

    bzdura totalna... myśli odbijają się, chyba jak piłka, od jednej głowy do drugiej, a w głowie pusta, a raczej sieczka...

  • Grafomanka 7 miesięcy temu

    pustka*

  • najmniejsza 7 miesięcy temu

    Grafomanka jeśli w coś wierzysz to, to się materializuje ,,powiedz tej górze przesuń się a się przesunie " warunek? zrób to z wiarą.
    Życie należy budować na skale ,nie na piasku.

  • najmniejsza 7 miesięcy temu

    ,,Wtedy dotknął ich oczu ,mówiąc ,niech wedle wiary waszej się wam stanie"...i jeszcze...
    ,,Nie ma bowiem nic niemożliwego dla tego który wierzy "

  • Grafomanka 7 miesięcy temu

    Puknij się w głowę zanim coś napiszesz, może wtedy będzie miało to sens...

  • najmniejsza 7 miesięcy temu

    Grafomanka po co ta agresja?

  • najmniejsza 7 miesięcy temu

    Grafomanka to nie może je słowa ,to Słowo Boże które Jest Żywe i skuteczne! Jeśli On coś mówi to tak jest .Słowo Boże ma Moc przekonałam się o tym już nie raz.

  • najmniejsza 7 miesięcy temu

    nie moje*

  • najmniejsza 7 miesięcy temu

    Jedna myśl ta sama w Jedności, w istocie i w treści ale jakby z dwóch stron spotyka się w jednym miejscu ..w Centrum gdzie łącznikiem Jest ten który Stwarza ..i kreuje .,,Jego myśli nie są naszymi myślami"
    Tylko z takiego połączenia może powstać coś naprawdę wartościowego.

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Kamienie milczą..szyfr mnie gubi ,słowa się placzą.
    Utknełam na moment ,nie wiem jak wyjsc
    ..

  • Dedal 7 miesięcy temu

    Pulinaaa
    W labiryncie zdarzeń prowadzi nas wiatr słów,
    a złota nić — nieważne, w którą stronę ruszymy —
    i tak do siebie sprowadzi.😀

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Dedal oby nie do zguby🙈🤣😅😅
    Robię przerwe na moment by poukładać swoje myśli i świat..

  • Sokrates 7 miesięcy temu

    Jednak tej duszy w tym tekście nie widzę. Grafomanka ma niestety rację. Trzeba by napisać od nowa i lepiej, logiczniej sformułować odczucia i myśli.

  • Pulinaaa pół roku temu

    Już duszę pchnąl w tym wierszu.
    O to turaj chodzi:)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania