Cząstka umarła
Gdzieś we mnie umarła cząstka mnie
zakopana głęboko na dnie
w otchłani rzeczywistości
nie ma już mnie może zostało
kawałek ale dość mały
by dojrzeć swoimi oczami
gdzieś w jakiś myślach
kogoś
zostało wspomnienie
Gdzieś we mnie umarła cząstka mnie
zakopana głęboko na dnie
w otchłani rzeczywistości
nie ma już mnie może zostało
kawałek ale dość mały
by dojrzeć swoimi oczami
gdzieś w jakiś myślach
kogoś
zostało wspomnienie
Komentarze (4)
5 :)
W otchłani rzeczywistości nie ma już mnie, może został bez "o"
Jeżeli nie chcesz stawiać znaków interpunkcyjnych to lepiej zrób to tak, bo bez przecinka wygląda to nieprzejrzyście
W otchłani rzeczywistości nie ma już mnie
Może został kawałek ale dość mały
Średnio mi się podoba, 4. Krótki, nie wszystko się rymuje.
Tak trochę gubimy siebie czasami. 5
Dziękuję za opinie pozdrawiam ........
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania