Czerwona szminka
Kusicielka, bezlitosna
kokietka,
odchylone włosy,
uśmiech wiśnią
się mieni.
Zakreśliła powiek
kontur,
czaruje kredką,
wśród rzęs
zakręconą.
Wygrała, sadystyczna
temptressa,
rumieni ją rozpych,
wśród wiśni
płonący wieżowiec.
Kusicielka, bezlitosna
kokietka,
odchylone włosy,
uśmiech wiśnią
się mieni.
Zakreśliła powiek
kontur,
czaruje kredką,
wśród rzęs
zakręconą.
Wygrała, sadystyczna
temptressa,
rumieni ją rozpych,
wśród wiśni
płonący wieżowiec.
Komentarze (18)
Kobiety to potrafią. Wystarczy zwykła szminka i już kusi. A facetom natychmiast porno w głowie. Dobry wiersz.
Macie nad nami władzę.
drohobysz Niby kto? Bo ja na ten przykład jestem facetem . :D :D
piliery aha. No to rozumiesz że bez bab gorzej :)
drohobysz nie wiem czy to zgodne z regulaminem (nie znalazłem zapisu) ale https://demotywatory.pl/4873010/Bo-z-baba-zle-a-bez-baby-jeszcze-gorzej%E2%80%A6
piliery fajny demotek. Baby zawsze rozbijały męskie przyjaźnie.
Nie lubię makijażu rzucającego się w oczy, strasznie mnie to razi. Także ta czerwona szminka i czarna kredka - odpycha na kilometr.
Brakuje jeszcze niebieskich albo zielonych cieni do powiek i... pisanka.
laura123 I także zamiast tak że.
I oczy krwawią.
laura123 haha...
Opalony Ernest oj baby, baby nie rozumiecie facetów :D
laura123 jak ty nic nie rozumisz. Jak ty nic o życiu ni wisz...
Laura a kto napisał ze faceci lubią czerwoną szminkę. :) To kod a nie kwestia estetyki.
Opalony Ernest mylisz się. Sprawdź.
drohobysz no o takim, to niewiele. Dlatego razi.
laura123 to genetyka. Niestety kryteria doboru płci nie mają nic wspólnego z romantyzmem.
drohobysz a szkoda, lubię romantyzm.
"Płonący wieżowiec" xD od dziś, tak go będę nazywał!
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania