Klasyka grafomanii. Oczadzenie wiarą bycia poetą i stąd zaśmiecanie portalu popłuczynami po literaturze. Naście banalnych tekścików publikowanych w ciągu doby. Jedynka.
Anonim12.05.2019
konfiguracja, Klasyka zarozumialstwa, wywindowane, ego poparte świstkami, ja borę świstki, robię skręta, daję smurfom - wypalają - brak efektu - nie ma szczęścia - coś źle skonfigurowano.
A mi się spodobało. Prostymi słowami ale z treścią, nad którą warto przystanąć :-) Bardzo cenię sobie te dwa aspekty poezji.
Myślimy - potrafimy robić to w sposób abstrakcyjny jako jedyne istoty na ziemi - i jak to wykorzystujemy? Cóż. Nie zawsze tak, jak powołanie do owej "boskości" by potencjalnie nakazywało.
Pozdrawiam serdecznie!
Anonim12.05.2019
Dziekuję:) Jakby to... - zgadzam się z opinią bez wątpienia...
Komentarze (10)
Klasyka grafomanii. Oczadzenie wiarą bycia poetą i stąd zaśmiecanie portalu popłuczynami po literaturze. Naście banalnych tekścików publikowanych w ciągu doby. Jedynka.
konfiguracja, Klasyka zarozumialstwa, wywindowane, ego poparte świstkami, ja borę świstki, robię skręta, daję smurfom - wypalają - brak efektu - nie ma szczęścia - coś źle skonfigurowano.
*borę - biorę.
knfiguraca w twoim kom. widoczny jest brak nie umiejetność zrozumienia tekstu nadawcy. :)
Pozdrawiam.
A mi się spodobało. Prostymi słowami ale z treścią, nad którą warto przystanąć :-) Bardzo cenię sobie te dwa aspekty poezji.
Myślimy - potrafimy robić to w sposób abstrakcyjny jako jedyne istoty na ziemi - i jak to wykorzystujemy? Cóż. Nie zawsze tak, jak powołanie do owej "boskości" by potencjalnie nakazywało.
Pozdrawiam serdecznie!
Dziekuję:) Jakby to... - zgadzam się z opinią bez wątpienia...
Pozdra!
Yanko, wiersz metafizyczny z elementami ontologii. Masz ode mnie piątkę.
Dziękuję, nie wiedziałem, że ten wiersz aż tak ma...
Dziwny, ale coś ma w sobie haha ;) Dla mnie mocne 3
Dziękuję, właściwie to nawet nie wiedziałem, że może coś mieć, ale to miło, że daje się to dostrzegać.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania